Bārda un Strauts - Mūžīgo svētku dziesma


Bārda - Suļiko

Bārda reiz senos laikos esot bijis Gruzijā, mīlēja par to draugiem stāstīt. Teica, ka zeme skaista un cilvēki jauki. Bārdam īpaši prātā palikusi kāda skaista gruzīnu dziesma, ko parasti dzied par meiteni, bet patiesībā tā ir par dvēseli. Par meiteni vārdā Dvēsele. Mans draugs Bārda 2017. gada 2. janvārī pievienojies eņģeļu korim.
 


Bārda - Bella Ciao

"Bārda apkārt pasaulei" turpina savu ceļojumu uz saulaino Itāliju. Bārda mīl šo zemi, tās iedzīvotāju mīlestību uz atpūtu, skaistumu un izsmalcinātību. Bārdam patīk dziesma Bella Ciao, bet nepatīk tās īstais teksts, kas īsi izsakoties ir vardarbīgs un šausmīgs, tāpēc Bārda dziesmai pamainīja tekstu un tajā cildina skaisto, labo un garšīgo. Bārda aicina labsirdīgi pasmieties par sevi un citiem, lai piemirstu ikdienas rūpes.
 


Bārda un Strauts - Balta Bārda


Langstiņu šerifs Bārda un Garkalnes novada kultūras centra “Berģi” senioru vokālais ansamblis "Strauts".

Bārda dzirdējis savā dzīvē ne tikai letiņu dziesmas, kas tam tik ļoti tīk. Tomēr nav noliedzams, ka katrā tautā ir pa kādai lieliskai dziesmai. Tāpēc Bārda grib dziedāt tā, lai dzird visa pasaule. "Smieties un raudāt" kopā ar to. Ar šo dziesmu sākas dziesmu cikls "Bārda apkārt pasaulei". Nākotnē, domājams, būs vēl dziesmas, dažādu tautu mūzikas noskaņās, kuras dziedās Bārda. Dzīvojiet pasaulē ar laipnu smaidu, lai pasaule ir gaišāka!
 


Bārda - Sēņu dziesma


Bārda - Es Esmu Šerifs

Es Esmu Šerifs (Karaoke versija)


Šerifs Bārda

Ilggadējais Garkalnes novada iedzīvotājs Ilgvars Knostenbergs 2013. gadā apbalvots par mūža ieguldījumu novada attīstībā. Ilgvars ir kā Langstiņu šerifs, kas redzēs un atbalstīs to, kam tas vajadzīgs, izpalīdzēs un pat būs noderīgs Garkalnes novada pašvaldības policijas darbā.

Langstiņu veikalnieks

Fragments no Ilgvara Knostenberga atmiņu stāsta Garkalnes Novada Vēstīm: "Strādāju Langstiņu veikalā par pārdevēju. Preces veda kā pagadās. Cilvēki jau zināja, kura diena piena diena un stājās garās rindās, kuras aizstiepās līdz pat šķūnītim, sliktā laikā visi saspiedās veikalā. Vīrieša cilvēks aiz letes stāv – pārdevējs, ienāk pircēja un prasa vai Jums olas ir? No rindas Martas kundze pa visu veikalu atbild – jā, jā viņš mums ar oliņām. Pircēja nosarkusi no veikala ārā!"

Velosvētki "Garkalne Ripo 2014"


Garkalnes Ziņas 102 sākot ar 8:52

Bārda aicina Garkalni Ripot!


2014. gada 24. maijā aiz veikala "Depo".

Foto

DELFI: Garkalnē 'uzdarbojas' puspliks šerifs Bārda

Tuvojoties pavasarim, arvien aktuālāks kļūst jautājums par apkārtējās vides sakopšanu un talku rīkošanu, un Garkalnes Televīzija Lielās talkas priekšnojautās plašākas publikas novērtējumam sniegusi visnotaļ amizantu un ērmīgu klipiņu, kurā sabiedrība tiek aicināta nepiemēslot apkārtējo vidi. Lasīt vēl...