Garkalne GARKALNE.LV

BUDŽETS

Par Garkalnes novada pašvadības budžetu 2020. gadam
Grozījumi (31.03.2020.)

Par Garkalnes novada pašvadības budžetu 2019. gadam
Grozījumi (24.09.2019.)
Grozījumi (29.10.2019.)
Grozījumi (17.12.2019.)

Par Garkalnes novada pašvadības budžetu 2018. gadam
Grozījumi (28.08.2018.)
Grozījumi

Par Garkalnes novada pašvadības budžetu 2017. gadam

GARKALNES NOVADA BUDŽETS 2020. GADAM

Garkalnes novada domes budžets, tāpat kā Valsts budžets tiek noteikts, atbilstoši Likuma par budžetu un finanšu vadību noteiktajam, vidēja termiņa ietvaros. Valsts budžeta, t.sk., pašvaldību budžeta plānošana ir process, kurā tiek noteikti pieejamie resursi vidējam termiņam un nodrošināta šo resursu izlietošana, atbilstoši valdības noteiktajām prioritātēm. Vidēja termiņa budžeta plānošana paredz noteikt valsts budžeta likumu vienam gadam.

Mūsu novada Attīstības programma ir tapšanas stadijā, jo sākas jauns plānošanas periods, tomēr Investīciju plānu trijiem gadiem pašvaldība apstiprināja 2020. gada 21. janvārī.

Šogad svarīgākais uzdevums ir līdz Administratīvi teritoriālai reformai izdarīt iespēju robežās visus darbus, kas svarīgi novada iedzīvotājiem, tādēļ Investīciju plāns īpaši rūpīgi saplānots prioritārā kārtībā un ir atspoguļots 2020. gada budžeta plānā.

2020. gada pamatbudžeta ieņēmumi plānoti 17 725 172 EUR, izdevumi – 18 516 624 EUR. Pamatbudžeta lielākos ieņēmumus veido iedzīvotāju ienākuma nodoklis 13 988 065 EUR un nekustamā īpašuma nodoklis 1 752 107 EUR.

Galvenā nepieciešamība saglabāt un attīstīt novada teritorijas struktūru un infrastruktūru, attīstīt augstu dzīves vides kvalitāti esošajās un jaunajās apdzīvotajās vietās, nodrošināt transporta, sporta, atpūtas un brīvā laika pavadīšanas pakalpojumus. Turpināt attīstīt un motivēt uzņēmējdarbību novada teritorijā. Turpināt darbu pie novada iedzīvotāju dzīves kvalitātes paaugstināšanas šim nolūkam risinot sociālās dabas jautājumus sadarboties ar kaimiņu pašvaldībām un to iedzīvotājiem, kopīgi strādāt pie mežu, ūdeņu un pazemes ūdeņu apsaimniekošanas, meliorācijas. Nākamā perioda vieni no uzdevumiem būtu:
- Uzsākt mācību procesu jaunajā Berģu mūzikas un mākslas pamatskolas ēkā;
- Rekonstruēt vecās BMMP telpas;
- Pilnveidot apgaismojuma tīklu Garkalnes novadā;
- Centralizētā ūdens apgādes tīkla tālāka izbūve, īpaši Upesciemā;
- Kanalizācijas tīklu projektēšana un izbūve Pludmales, Paparžu un Saules ielās;
- Ceļu seguma uzlabošanas un atjaunošanas darbi visā novadā (Savienojošais celiņš (Vidzemes šoseja - Saules iela) un stāvlaukums, Graudiņu ielas asfaltēšana, Gājēju ietves projektēšana un izbūve Ādažu ielā 1,2 km, Rudens ielas posma 250 m asfaltbetona seguma rekonstrukcija, Krievupes ielas brauktuves atjaunošana un gājēju celiņa izbūve, Upes ielas tilta pār Krievupi un Bāliņu tilta pār Tumšupi rekonstrukcijas būvprojektu izstrāde u.c.).

Kultūras centrs “Berģi” plāno iedzīvotājus priecēt arī šajā gadā ar teātra un baleta izrādēm, kino demonstrēšanu, koncertiem un pasākumiem visām paaudzēm, bet īpaši bērnus un jauniešus. Šogad Garkalnes novada izglītības iestāžu skolēni un audzēkņi piedalīsies XII skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos. Sporta centrs aktīvi aicinās piedalīties un atbalstīt dažādos sporta pasākumus. Arī šogad tiks atbalstīti talantīgie sportisti.

Izsaku pateicību visiem domes deputātiem, kuri balsoja par budžeta apstiprināšanu, novada iedzīvotājiem un pašvaldības darbiniekiem par aktīvu līdzdalību priekšlikumu iesniegšanā, Attīstības dokumentu sagatavošanā un budžeta plāna izstrādē. Par Garkalnes novada pašvaldības budžetu 2020. gadam (Saistošie noteikumi Nr.62) balsoja 12 deputāti, deputāts Mārtiņš Bērziņš atturējās, bet deputāti Inese Andersone un Kārlis Knēziņš nepiedalījās domes sēdē.

Finanšu direktore Ilesa Abarri

GARKALNES NOVADS

Pašvaldība

Par Garkalnes novadu

Garkalnes novada ģerbonis

Dabas liegums "Garkalnes meži"

Garkalnes pasts

Pašvaldības policija

Pašvaldības uzņēmumi

Garkalnes baznīca

Berģu draudze

Uzziņas un pakalpojumi

Nodokļu maksātāja pienākumi

Valsts karogs jāizkar

Viegli lasīt

facebook twitter youtube

CEĻOTĀJIEM

Apkārt Rīgai –
vienots tūrisma piedāvājums

Novada karte

Kas ir Zaļā vārna?

Veloceliņš

Jaunsudrabiņa piemiņas istaba

Jaunsudrabiņa izziņu taka

Namdara Darbnīca

Upesrūķi

Vulfas kundze

Viesnīca Baltvilla 4*

Restorāns Baltvilla

VAKANCES

Pirmsskolas skolotāja palīgs
Speciālais pedagogs/logopēds
Logopēds

GARKALNES ZIŅAS

Garkalnes Ziņas

NOVADA VĒSTIS

Garkalnes Novada Vēstis

FOTO GALERIJA

SLUDINĀJUMI

IZĪRĒJU

KERAMISKIE DŪMVADI no 38eur/m.

Nepieciešams izvest kokus zarus Garkalnē

AFIŠAS

afiša
afiša
afiša
afiša
Pašvaldības privātuma politikaSīkdatņu privātuma politika
Pamanījāt kļūdu? Ir jautājumi? Rakstiet