Jaunatnei: Foto galerija

Adventes vainagu darināšanas darbnīca

“Latvijas nedēļa” Garkalnes novada jaunatnes telpā

Garkalnes novada jaunatnes telpā 26. novembrī, palīdzot “Namdara darbnīcas” Laurai, mēs katrs cītīgi izveidojām savu adventes vainagu. Dažam bija līdzi bērns, dažam tieši otrādi, kāds no vecākiem, bet,… lai stāsta fotogrāfijas. Tajās Jūs ieraudzīsiet cik jauka, skaista un darbīga bija telpā atmosfēra.


“Latvijas nedēļa” Garkalnes novada jaunatnes telpā

“Latvijas nedēļa” Garkalnes novada jaunatnes telpā


Paldies par talkošanu!

Paldies par talkošanu!

Šādi talkojām pie Garkalnes novada bibliotēkas Garkalnē, Vidzemes šosejā 33B 23.aprīlī.

Vareni, ka bija arī vīrieši, kuri darbojās talkā, veicot fiziski grūtākos darbus. Kopā bija astoņpadsmit talkotāju.

Agnese Apse


Jauniešu NVO festivāls 2016 „JAUNIEŠI IESAISTĀS” 22.04.2016. Arhitektūras un dizaina centrā H206


Jauniešu Garkalnes zvaigzne

Jauniešu Garkalnes zvaigzne

Nosvinējām Valsts svētkus skatoties filmu, iededzinot latviešu zvaigzni Ausekli un vienkārši jauki pavadot laiku. Visus sveicam Valsts svētkos!


Jaunatnes „Līgo” talka

Akmens, lāpsta, ...akmens, grābeklis,...jūūūū FUTBOLS!
 
PATĪRĪJĀM, JAUNATNE, GARKALNES UPES IELAS FUTBOLA LAUKUMU!


Ašā ideja / Radošā darbnīca

Ašā ideja / Radošā darbnīca

Trešdien, 17. jūnijā, jaunietēm Garkalnē radās aša ideja realizēt savas idejas radošā darbnīcā. Saulainā laikā jauki pavadīja laiku Garkalnes sabiedriskā centra pagalmā. Vēl ir jāapsver ideja rīkot darbnīcas katra mēneša pirmajā trešdienā. Noteikti paud savu vēlmi piedalīties šāda veida darbnīcās jaunatnes telpās Agnesei Apsei​. Vai nav jauki radīt foršas lietas atpūtai un skaistumam?


Janvāra barikādes gabaliņš novadā

Janvāra barikādes gabaliņš novadā

2015. gada 20. janvārī notika pasākums „Janvāra barikādes gabaliņš novadā” Garkalnes novada izglītības iestāžu apkaimēs, pieminot 1991. gada barikāžu aizstāvju atceres dienu. Dažāda vecuma cilvēki nesa savu akmeni, lai tos savienojot izveidotu vienu akmeņu veidojumu - „barikādes gabaliņu”. Lasīt vēl...


Sadraudzība un saliedētība jaunatnē

2015. gada 13. janvārī 14 Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas līdzpārvaldes dalībnieki kopā ar savu konsultanti E. Muižnieci un jaunatnes lietu speciālisti A. Apsi devās uz atpūtas centru “Zelta Boulinga un skvoša centrs”, lai sportiskā garā veicinātu sadraudzību un saliedētību.

Tā kā boulingu ir interesanti spēlēt neatkarīgi no pieredzes, iemaņām un vecuma, visi patīkami pavadīja laiku jaukā kompānijā.