Garkalne GARKALNE.LV

Koncertprogramma "Viva La T(r)ubadūri"

Ceturtdiena, 2019. gada 4. aprīlis
K/c "Berģi" plkst. 19:00
Ielūgumu rezervācija pa tālr. 6780 0933 (darba laikā) vai rakstot uz e-pastu ielugumi@garkalne.lv. Ielūgumu skaits ierobežots!

Mūsdienu akadēmiskās mūzikas aprindās sastopami ļoti daudz dažādu kameransambļu – gan klasiski, gan ļoti moderni un alternatīvi. Šoreiz publikai tiek piedāvāts ieklausīties Tubu kvarteta skanējumā. Tubu kvarteta sastāvā ir ļoti interesanti instrumenti – divas tubas un divi eifoniji. Lai gan šāda veida sastāvs pasaulē nav nekāds jaunums, pie mums tubu kvarteta kameransamblis ir dzirdams salīdzinoši nesen. Koncertā „Viva la T(r)ubadūri” jūs priecēs NBS štāba orķestra mūziķi – Kārlis Krapauskis (eifonijs), Roberts Donis (eifonijs), Kaspars Orehovs (tuba), Jānis Jakobs (tuba), Rinalds Jukna (sitaminstrumenti). Šie ir vīri, kuri ar ļoti lielu aizrautību un degsmi ir sanākuši kopā, lai izveidotu šo brīnišķīgo programmu, un ar vēl lielāku prieku to nogādātu līdz jums, dārgie klausītāji!

Lai nu kā, tieši šajā brīdī jums noteikti rodas jautājums, ko mēs dzirdēsim koncertā? Jūs dzirdēsiet muzikālus stāstus par trubadūriem jeb truvēriem, kādi tie bija viduslaikos un, kādi tie ir mūsdienās! Par to, kas ir trubadūri, mēs paturēsim noslēpumā līdz koncertam, bet, ja jūs to jau esat atklājuši, tas nekas, jo, iespējams, kādu no viņiem jūs sastapsiet koncertā!

GARKALNES ZIŅAS

Garkalnes Ziņas

NOVADA VĒSTIS

Garkalnes Novada Vēstis

FOTO GALERIJA

SLUDINĀJUMI

SKALDĪTA MALKA malkastirgus.lv

Pievedu ar pašizgāzēju

Ādažu Čipsi

AFIŠAS

plakāts
plakāts
plakāts

Visas afišas

Sīkdatņu privātuma politika • Ir jautājumi? Rakstiet