Garkalne GARKALNE.LV

LJP Vasaras akadēmija 18.-21. augusts

Trešdiena, 2016. gada 27. jūlijs
    


LJP Vasaras akadēmija tiek organizēta ar mērķi iegūt jaunas zināšanas, attīstīt kādas noteiktas prasmes un veidot attieksmes. LJP Vasarasakadēmijas programma ir veidota atbilstoši jaunatnes politikas dienaskārtībai un daudzveidīgā programmā ikviens interesents varēs atrast sev ko noderīgu un dalīties savās zināšanās ar citiem. Par aktīvu dalību LJP Vasaras akadēmijas interaktīvās nodarbībās, dalībniekiem būs iespēja saņemt pārsteiguma / piemiņas balvas!

Vasaras akadēmijā aicināti piedalīties: LJP dalīborganizāciju pārstāvji, LJP iniciatīvu dalībnieki, sadarbības partneri, jauniešu NVO biedri, viesi. Dalībnieku skaits ir ierobežots. Priekšroka dalībai LJP Vasaras akadēmijā tiks dota LJP dalīborganizāciju pārstāvjiem un LJP Strukturētā dialoga un Brīvprātīgā darba iniciatīvu dalībniekiem, bet pieteikties var ikviens, kuru aizrauj jaunatnes NVO un organizāciju, kas strādā ar jauniešiem vecumā līdz 30 gadiem, darbība. Dalībnieku vecums – no 13 gadiem (līdz 18 gadiem – tikai ar vecāku atļauju). LJP Vasaras akadēmijas darba valoda – latviešu (nepieciešamības gadījumā tiks nodrošināts tulkojums uz krievu / angļu valodām). Vasaras akadēmijas programma pielikumā.

Organizatori sedz izmaksas, kas saistītas ar dalībnieku ēdināšanu, naktsmītnēm, programmas satura nodrošināšanu. Nepieciešamības gadījumā tiks nodrošināts autobuss maršrutā Rīga-Līgatne-Rīga. Citas ceļa izmaksas, kas saistītas ar dalību pasākumā, dalībniekiem jāsedz pašiem.

Pieteikšanās, aizpildot anketu līdz 30.07.2016. Informācija par iespēju piedalīties LJP Vasaras akadēmijā visiem interesentiem tiks nosūtīta līdz 05.08.2016. Papildus informācija saņemama, rakstot uz e-pastu:

Programma

Visas ziņas

DRĪZUMĀ

Sestdiena, 21. septembris
Leļļu izrāde bērniem "Nelūgtais ciemiņš"

Piektdiena, 27. septembris
Gruzijas folkloras grupas "Chveneburebi" koncerts

Piektdiena, 11. oktobris
Koncertprogramma "Sirdspuksti"

GARKALNES ZIŅAS

Garkalnes Ziņas

NOVADA VĒSTIS

Garkalnes Novada Vēstis

FOTO GALERIJA

SLUDINĀJUMI

Pievedu ar pašizgāzēju

Jiu-jitsu/karate

Darbs gavlenajam/-ai grāmatvedim/-ei

AFIŠAS

plakāts
plakāts
plakāts

Visas afišas

Pašvaldības privātuma politikaSīkdatņu privātuma politika
Pamanījāt kļūdu? Ir jautājumi? Rakstiet