Garkalne GARKALNE.LV

Aicina pieteikties apmācībām “TOP līdera ABC”

Trešdiena, 2016. gada 17. augusts
    


LJP sadarbībā ar biedrību “Solis tuvāk” Eiropas Savienības programmas Erasmus+: Jaunatne darbībā finansēta projekta “Cooperactive II” ietvaros aicina jauniešus uz apmācībām “TOP līdera ABC”, kas notiks 2016. gada 24.-26. augustā Ānes Jauniešu iniciatīvu centrā.

Apmācības tiek organizētas ar mērķi palielināt neformālās izglītības kvalitāti un atzīšanu un veicināt jauniešu (vecumā no 15-25 gadiem) – esošo vai topošo līderu – prasmju attīstību, zināšanu vairošanu jautājumos par menedžmenta dažādām šķautnēm. Vai es esmu labs līderis? Vai varu kļūt par vēl labāku jauniešu līderi? Kādas ir manas stiprās un vājās puses? Cik menedžments ir dažāds un citi jautājumi tiks atbildēti šajās apmācībās.

Apmācību dalībnieku profils: jaunieši (vecumā no 15-25 gadiem) – esošie vai topošie līderi – no visas Latvijas (darbojas NVO, pašvaldību Jauniešu centros, vada neformālās jauniešu grupas).
Apmācību darba valoda – latviešu.
Organizatori sedz izmaksas, kas saistītas ar dalībnieku ēdināšanu, naktsmītnēm, programmas satura nodrošināšanu un ierašanos projekta norises vietā, iesniedzot biļetes. Citas izmaksas dalībniekiem jāsedz pašiem.

Apmācības vada: jaunatnes darba eksperte ar 17 gadu pieredzi darbā ar jaunatni un jaunatnes politikā novados, Latvijā, Eiropā un pasaulē, organizāciju vadībā, neformālās izglītības apmācītāja ar 15 gadu pieredzi, biedrības “Latvijas Jaunatnes padome” izpilddirektore Inese Šubēvica.

Apmācību programma

Visas ziņas

DRĪZUMĀ

Sestdiena, 21. septembris
Leļļu izrāde bērniem "Nelūgtais ciemiņš"

Piektdiena, 27. septembris
Gruzijas folkloras grupas "Chveneburebi" koncerts

Piektdiena, 11. oktobris
Koncertprogramma "Sirdspuksti"

GARKALNES ZIŅAS

Garkalnes Ziņas

NOVADA VĒSTIS

Garkalnes Novada Vēstis

FOTO GALERIJA

SLUDINĀJUMI

Pievedu ar pašizgāzēju

Jiu-jitsu/karate

Darbs gavlenajam/-ai grāmatvedim/-ei

AFIŠAS

plakāts
plakāts
plakāts

Visas afišas

Pašvaldības privātuma politikaSīkdatņu privātuma politika
Pamanījāt kļūdu? Ir jautājumi? Rakstiet