Garkalne GARKALNE.LV

Ar operai un operetei raksturīgajām balsīm

Pirmdiena, 2012. gada 15. oktobris
    


Kultūras centra "Berģi" klausītājus priecē operdziedātājs baritons Nauris Indzeris un Latvijas Nacionālās operas soprāns, 2009. gada laureāte nominācijā "Labākā operas soliste" Inga Šļubovska, pie klavierēm koncertmeistare Agija Ozoliņa-Kozlovska.


Ir beigusies vasara, atvasara māj ardievas un pie durvīm klauvē rudens ar tumšajām stundām, lietu un vējiem. Šajā laikā skats it kā neviļus maldās mūsu novada kultūras darbinieku piedāvājumos līdz gada beigām, kā arī patīkamiem papildus pasākumiem. Tādi tiek piedāvāti gandrīz vai katrā nedēļas nogalē.

Tā lūk 6. oktobrī atzīmējot starptautisko senioru dienu un jau tieši pēc nedēļas – 12.10.12.g. tikām pārsteigti ar iepriekšējos gados par labāko operas solisti nominēto Ingu Šļubovsku un baritonu Nauri Indzeri. Viņu izpildītās ārijas no operu un operešu krājumiem mūs sajūsmināja no pirmās līdz pēdējai notij. Mākslinieku dabiskā, artistiskā izpausme sniegumā un saskare ar publiku bija apbrīnojama.

Sekosim līdzi informācijai ko mums sniedz kultūras darbinieki ar savu "lokomotīvi" Anitu Bružuku un apmeklēsim sarūpētos bezmaksas pasākumus daudz kuplākā skaitā nekā tas bija 12.10.12.g. Ar šādu aicinājumu visiem novadniekiem liekam cerību pilnu punktu. Uz redzēšanos turpmāk kultūras pasākumos.

Nedaudzo koncerta apmeklētāju domas

Visas ziņas

DRĪZUMĀ

Sestdiena, 22. februāris
Tautas deju koncerts "Dritvaikociņ, deju mīlu!"

Sestdiena, 7. marts
Koncerts "Garkalne skan!"

Svētdiena, 8. marts
Koncertprogramma "Sievietes vārds"

VAKANCES

Logopēds un medmāsa

GARKALNES ZIŅAS

Garkalnes Ziņas

NOVADA VĒSTIS

Garkalnes Novada Vēstis

DISKUSIJA PAR REFORMU

Diskusija par ATR

FOTO GALERIJA

SLUDINĀJUMI

Aizkari žalūzijas

KERAMISKIE DŪMVADI.ZIEMAS KOMPLEKTĀCIJA. 38eur/m

Pārdodas konteneri

AFIŠAS

plakāts
plakāts
plakāts

Visas afišas

Pašvaldības privātuma politikaSīkdatņu privātuma politika
Pamanījāt kļūdu? Ir jautājumi? Rakstiet