Ar operai un operetei raksturīgajām balsīm
 Pirmdiena, 2012. gada 15. oktobris • 1585
    


Kultūras centra "Berģi" klausītājus priecē operdziedātājs baritons Nauris Indzeris un Latvijas Nacionālās operas soprāns, 2009. gada laureāte nominācijā "Labākā operas soliste" Inga Šļubovska, pie klavierēm koncertmeistare Agija Ozoliņa-Kozlovska.


Ir beigusies vasara, atvasara māj ardievas un pie durvīm klauvē rudens ar tumšajām stundām, lietu un vējiem. Šajā laikā skats it kā neviļus maldās mūsu novada kultūras darbinieku piedāvājumos līdz gada beigām, kā arī patīkamiem papildus pasākumiem. Tādi tiek piedāvāti gandrīz vai katrā nedēļas nogalē.

Tā lūk 6. oktobrī atzīmējot starptautisko senioru dienu un jau tieši pēc nedēļas – 12.10.12.g. tikām pārsteigti ar iepriekšējos gados par labāko operas solisti nominēto Ingu Šļubovsku un baritonu Nauri Indzeri. Viņu izpildītās ārijas no operu un operešu krājumiem mūs sajūsmināja no pirmās līdz pēdējai notij. Mākslinieku dabiskā, artistiskā izpausme sniegumā un saskare ar publiku bija apbrīnojama.

Sekosim līdzi informācijai ko mums sniedz kultūras darbinieki ar savu "lokomotīvi" Anitu Bružuku un apmeklēsim sarūpētos bezmaksas pasākumus daudz kuplākā skaitā nekā tas bija 12.10.12.g. Ar šādu aicinājumu visiem novadniekiem liekam cerību pilnu punktu. Uz redzēšanos turpmāk kultūras pasākumos.

Nedaudzo koncerta apmeklētāju domas

Garkalnes Ziņas

plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts