Garkalne GARKALNE.LV

Sandris Kļaviņš – Latvijas čempions

 Pirmdiena, 2012. gada 22. oktobris
    


Ir noslēgušies Latvijas čempionāti Enduro un Cross Country (agrāk saucās Enduro kross) disciplīnās un sportisti var sākt izvērtēt sasniegtos rezultātus sezonas laikā. Mūsu novadnieks – Sandris Kļaviņš šo sezonu var saukt par visveiksmīgāko no līdz šim aizvadītajām, jo pirmo reizi viņš izcīnīja Latvijas čempiona titulu Cross Country disciplīnā, E3 klasē. Tāpat viņš ieguva 2. vietu Baltijas čempionātā Enduro, 11. vietu Eiropas čempionāta Enduro Igaunijas posmā un 14. vietu Eiropas čempionāta Latvijas posmā.

Pats Sandris savu sniegumu komentē sekojoši: „2012. gada sezona man bija visgrūtākā, jo šogad sacensību organizētāji bija sarūpējuši daudz sarežģītākas trases. Tas tāpēc, ka šogad Baltijas reģionā tika organizēti divi Eiropas čempionāta posmi, un organizatori mēģināja visas sacensības pietuvināt pēc iespējas tuvāk Eiropas līmenim, lai vietējie motosportisti var labāk sagatavoties Eiropas posmiem. Taču, tas man netraucēja aizvadīt savu labāko sezonu, kurā es izcīnīju Latvijas čempionā titulu. Jāatzīst, ka pēdējo gadu sezonas man arī bija gana veiksmīgas – es spēju izcīnīt vietu pirmajā trijniekā gan Enduro, gan Cross Country disciplīnās, taču līdz šim man nebija izdevies kāpt uz kopvērtējuma augstāko pakāpienu individuālā vērtējumā! Bet tāds ir bijis mans mērķis pēdējos gados, un man ir neizsakāms prieks par tā sasniegšanu!

Šī panākuma pamatā ir trīs lietas. Pirmkārt, pašaizliedzīgs pirms-sezonas fiziskās sagatavošanās darbs, otrkārt, teicami sagatavota tehnika, par ko godam rūpējās mans sievastēvs – Arvīds Kļaviņš un, treškārt, atbalsts no tuviniekiem, komandas biedriem, līdzjutējiem un sponsoriem. Paldies Jums visiem – kopā mums tas izdevās!”

Visas ziņas

DRĪZUMĀ

Sestdiena, 8. jūnijs
Deju koncerts "Šimī"

Sestdiena, 15. jūnijs
Ielīgošanas pasākums "Šī dieniņa, tā dieniņa, parīt pati Jāņu diena!"

GARKALNES ZIŅAS

Garkalnes Ziņas

NOVADA VĒSTIS

Garkalnes Novada Vēstis

FOTO GALERIJA

SLUDINĀJUMI

Krāšņu mūrnieks ,Murejam un remontejam krasns, plits. Valdis t.29131611

Piedāvā darbu

Garkalnē atrasta pults

AFIŠAS

plakāts
plakāts
plakāts

Visas afišas

Sīkdatņu privātuma politika • Ir jautājumi? Rakstiet