Garkalne GARKALNE.LV

Garkalne dejo un dzied

Otrdiena, 2013. gada 26. marts
    


Gatavojoties Vispārējiem latviešu XXV Dziesmu un XV Deju svētkiem, jau kopš pagājušā gada Latvijas kultūras centros, satraukumu pavadītas, aizrit deju kolektīvu, koru, teātru, pūtēju orķestru un vokālo ansambļu skates.

Garkalnes novada kolektīvi čakli strādājuši, lai gūtu labākos panākumus katrs savā vecuma grupā. 24.martā Garkalnes novada Kultūras centra „Berģi” dejotāji – senioru deju kolektīvs „Baltābele” sīvā konkurencē cīnījās par augstāko vērtējuma zīmi, ko arī sasniedza, iegūstot 46,9 punktus no maksimāli iespējamiem 50. Baltābeliešiem bija ļoti svarīgi, lai objektīvas žūrijas pavadīti, iekļūtu Latvijas labāko kolektīvu desmitniekā. Tajā pat dienā uz Mālpils kultūras centra skatuves arī „Greizie rati” mērojās spēkiem ar citiem vidējās paaudzes kolektīviem, iegūstot pirmo pakāpi un tiesības startam skaistajos svētkos.


Vēl video un vēl.

Taču jau nākamajā dienā senioru vokālais ansamblis „Strauts”, kas pirmo reizi gatavojas Dziesmu un Deju svētku maratonam, par saviem punktiem cīnījās skatē Mazsalacā, tādējādi pierādot savus spēkus, neatlaidību un dziedāt prieku.

Šogad Garkalnes novadu Vispārējos latviešu Dziesmu un Deju svētkos pārstāvēs pieci Kultūras centra „Berģi” kolektīvi – jauniešu tautas deju kolektīvs „Ritenītis”, vidējās paaudzes tautas deju kolektīvs „Greizie rati”, senioru tautas deju kolektīvs „Baltābele”, senioru vokālais ansambis „Strauts” un jauniešu koris „Pa Saulei”.

Priecīgas Lieldienas un uz tikšanos svētkos!

Kultūras centra „Berģi” vadītāja
Anita Bružuka

Visas ziņas

DRĪZUMĀ

VAKANCES

"Čiekuriņš" meklē darbiniekus
Berģu skola aicina darbā

GARKALNES ZIŅAS

Garkalnes Ziņas

NOVADA VĒSTIS

Garkalnes Novada Vēstis

FOTO GALERIJA

SLUDINĀJUMI

Skaldīta malka.

Zāles pļaušana

Beramās kravas

AFIŠAS

afiša
afiša
afiša
Pašvaldības privātuma politikaSīkdatņu privātuma politika
Pamanījāt kļūdu? Ir jautājumi? Rakstiet