Garkalne dejo un dzied
 Otrdiena, 2013. gada 26. marts • 1872
    


Gatavojoties Vispārējiem latviešu XXV Dziesmu un XV Deju svētkiem, jau kopš pagājušā gada Latvijas kultūras centros, satraukumu pavadītas, aizrit deju kolektīvu, koru, teātru, pūtēju orķestru un vokālo ansambļu skates.

Garkalnes novada kolektīvi čakli strādājuši, lai gūtu labākos panākumus katrs savā vecuma grupā. 24.martā Garkalnes novada Kultūras centra „Berģi” dejotāji – senioru deju kolektīvs „Baltābele” sīvā konkurencē cīnījās par augstāko vērtējuma zīmi, ko arī sasniedza, iegūstot 46,9 punktus no maksimāli iespējamiem 50. Baltābeliešiem bija ļoti svarīgi, lai objektīvas žūrijas pavadīti, iekļūtu Latvijas labāko kolektīvu desmitniekā. Tajā pat dienā uz Mālpils kultūras centra skatuves arī „Greizie rati” mērojās spēkiem ar citiem vidējās paaudzes kolektīviem, iegūstot pirmo pakāpi un tiesības startam skaistajos svētkos.


Vēl video un vēl.

Taču jau nākamajā dienā senioru vokālais ansamblis „Strauts”, kas pirmo reizi gatavojas Dziesmu un Deju svētku maratonam, par saviem punktiem cīnījās skatē Mazsalacā, tādējādi pierādot savus spēkus, neatlaidību un dziedāt prieku.

Šogad Garkalnes novadu Vispārējos latviešu Dziesmu un Deju svētkos pārstāvēs pieci Kultūras centra „Berģi” kolektīvi – jauniešu tautas deju kolektīvs „Ritenītis”, vidējās paaudzes tautas deju kolektīvs „Greizie rati”, senioru tautas deju kolektīvs „Baltābele”, senioru vokālais ansambis „Strauts” un jauniešu koris „Pa Saulei”.

Priecīgas Lieldienas un uz tikšanos svētkos!

Kultūras centra „Berģi” vadītāja
Anita Bružuka

Garkalnes Ziņas

Uz sākumu
Kontakti
Pasākumu plāns
Teritorijas plānojums
Būvvalde
Domes lēmumi
Saistošie dokumenti
Publiskie iepirkumi
Iesniegumi un veidlapas
Garkalnes Novada Vēstis
Foto galerija
Garkalnes Televīzija
Sludinājumi

eparaksts

Šodien

Svētdiena, 19. augusts
Starptautiskās atklātās īru deju sacensības

Drīzumā

Sestdiena, 25. augusts
Muzikāls sporta sarīkojums "BadminTonis"

youtube facebook twitter

Garkalnes Novada Vēstis
Garkalnes Ziņas
Garkalnes Televīzija
Vulfas kundze
Juglas patversme
knab
nva
Brīvprātīgo darbs
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts