"Tennis Xpress" Garkalnē
 Otrdiena, 2013. gada 30. aprīlis • 1485
    

„Tennis Xpress” ir pieaugušo tenisa iesācēju aktīva un dinamiska iepazīstināšana ar tenisu, kuru rekomendē Starptautiskā Tenisa federācija (ITF) kā labāko veidu šī sporta veida apgūšanai. „Tennis Xpress” pamatā ir balstīts uz lēnākām zaļām un oranžām bumbām, kuras ir 25% un 50% lēnākas nekā dzeltenās bumbas. Šī kursa viens no galvenajiem pamatmērķiem ir, lai pieaugušais, kurš sācis mācīties spēlēt tenisu, to iemācās ātri, var servēt, turēt bumbu un skaitīt rezultātu jau no pirmās nodarbības.

Kursa laikā katrā no nodarbībām tiek piedāvāts pietiekošs laiks mācīšanās fāzei un praktiskās nodarbības fāzei, izmantojot lēnākas bumbas. Spēlētājiem tas ļauj attīstīt pamata tehniku un taktiku, lai varētu veiksmīgi spēlēt tenisu. Tajā pašā laikā spēlētājiem būs pietiekoša slodze, socializēšanās, kā arī labi pavadīts laiks.

Šos pasākumus atbalsta ITF dalībvalstis, tai skaitā Latvija, labākie profesionālie spēlētāji (tādi kā Rafaels Nadals, Rodžers Federers, Viktorija Azaenko un citi), kā arī tenisa preču ražotāji un lielākās treneru organizācijas. Arī Latvijā Latvijas Tenisa savienība (LTS) seko līdzi šo noteikumu ievērošanai.

Sporta klubs „Garkalnes Tenisa skola” kopā ar Latvijas Tenisa savienību un SEB Banku maiju pasludina par SEB tenisa mēnesi. Visa mēneša garumā ir iespēja pieteikties bezmaksas tenisa nodarbībai arī Garkalnē. Piesakies un iepazīsties ar tenisa spēli!

Vēlu veiksmi, Ieva Horste

Garkalnes Ziņas

plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts