Garkalne GARKALNE.LV

Garkalnes novada kausu iegūst Guntars Siliņš

 Pirmdiena, 2013. gada 27. maijs
    


Sestdien zemnieku saimniecības Kriķi laukumos notika Garkalnes novada un Pierīgas pašvaldību kausa izcīņa jāšanas sportā šķēršļu pārvarēšanā, kas bija arī Latvijas Jātnieku federācijas ieskaites sacensības konkursā Latvijas labākais jātnieks. Sacensības pulcēja daudz dalībnieku – tika reģistrēti 180 starti.

Pierīgas pašvaldību kausa izcīņas maršrutā ar šķēršļu augstumu līdz 110 cm (bez ierobežojumiem dalībniekiem). Uzvarēja Laura Penele ar zirgu Leonardo (z/s Lielceri) – 0 s.p./73,67 s, otro vietu izcīnīja Gabriela Dakare ar Atēnu (SK Atēna) – 0/74,26, trešajā vietā Gustavs Mazbērziņš ar Fortūnu (JSS) 0/74,66.

Garkalnes novada kausa izcīņa risinājās konkūrā ar šķēršļu augstumu līdz 120 cm, kas bija akumulācijas maršruts ar džokeri (bez ierobežojumiem dalībniekiem). Uzvaru izcīnīja Guntars Siliņš ar zirgu Lord Nelson 55 (SK Mežstrazdiņi) ar rezultātu 65 g.p./67,97 s, otrā bija Sintija Semeņkova ar Calibra (SK Gaujaskrasti) – 65/70,21, trešo vietu ieguva Mārīte Pinte ar Ispravņiku (Saldus JSS) – 65/71,51. Sīkāk...

Visas ziņas

DRĪZUMĀ

Sestdiena, 8. jūnijs
Deju koncerts "Šimī"

Sestdiena, 15. jūnijs
Ielīgošanas pasākums "Šī dieniņa, tā dieniņa, parīt pati Jāņu diena!"

GARKALNES ZIŅAS

Garkalnes Ziņas

NOVADA VĒSTIS

Garkalnes Novada Vēstis

FOTO GALERIJA

SLUDINĀJUMI

Garkalnē atrasta pults

ARHITEKTA PAKALPOJUMI

flīzetais

AFIŠAS

plakāts
plakāts
plakāts

Visas afišas