Garkalne GARKALNE.LV

Garkalnes novada kausu iegūst Guntars Siliņš

 Pirmdiena, 2013. gada 27. maijs
    


Sestdien zemnieku saimniecības Kriķi laukumos notika Garkalnes novada un Pierīgas pašvaldību kausa izcīņa jāšanas sportā šķēršļu pārvarēšanā, kas bija arī Latvijas Jātnieku federācijas ieskaites sacensības konkursā Latvijas labākais jātnieks. Sacensības pulcēja daudz dalībnieku – tika reģistrēti 180 starti.

Pierīgas pašvaldību kausa izcīņas maršrutā ar šķēršļu augstumu līdz 110 cm (bez ierobežojumiem dalībniekiem). Uzvarēja Laura Penele ar zirgu Leonardo (z/s Lielceri) – 0 s.p./73,67 s, otro vietu izcīnīja Gabriela Dakare ar Atēnu (SK Atēna) – 0/74,26, trešajā vietā Gustavs Mazbērziņš ar Fortūnu (JSS) 0/74,66.

Garkalnes novada kausa izcīņa risinājās konkūrā ar šķēršļu augstumu līdz 120 cm, kas bija akumulācijas maršruts ar džokeri (bez ierobežojumiem dalībniekiem). Uzvaru izcīnīja Guntars Siliņš ar zirgu Lord Nelson 55 (SK Mežstrazdiņi) ar rezultātu 65 g.p./67,97 s, otrā bija Sintija Semeņkova ar Calibra (SK Gaujaskrasti) – 65/70,21, trešo vietu ieguva Mārīte Pinte ar Ispravņiku (Saldus JSS) – 65/71,51. Sīkāk...

Visas ziņas

DRĪZUMĀ

Piektdiena, 22. marts
Filma "Tēvs nakts"

Pirmdiena, 25. marts
Komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena

Piektdiena, 29. marts
Pārnovadu uzņēmēju diena "GaRo_ZA"

Svētdiena, 31. marts
Garkalnes novada mazo dziedātāju konkurss "Garkalnes Cālis 2019"

Ceturtdiena, 4. aprīlis
Koncertprogramma "Viva La T(r)ubadūri"

GARKALNES ZIŅAS

Garkalnes Ziņas

NOVADA VĒSTIS

Garkalnes Novada Vēstis

SLUDINĀJUMI

Koku zāģēšana, kopšana.

KOKA KARKASA MĀJAS

Aizkari un žalūzijas

AFIŠAS

plakāts


plakāts
plakāts

Visas afišas