Latvijas jaunatnes Olimpiādē Garkalnes novadam 3 bronzas medaļas
 Pirmdiena, 2013. gada 17. jūnijs • 1325
    

No 12.–15. jūnijam Ventspilī un Liepājā norisinājās Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiskās spēles. Sacensībās piedalījās aptuveni 3000 dalībnieki, tai skaitā vairāk nekā 2500 sportisti no 79 pašvaldībām. Skaitot kvalifikācijas sacensības kopā piedalījās 88 Latvijas novadu pašvaldības un vairāk kā 3000 sportistu.

Garkalnes novada delegācijā šoreiz 3 sportisti trīs sporta veidos. Ņikita Vencjuns sporta vingrošanā, Kirils Eglītis taekvondo un Dita Laura Svārpstone peldēšanā. Jāpiemin, ka kvalifikācijas sacensībās piedalījās arī jaunietes basketbolā, kurām diemžēl neizdevās kvalificēties finālsacensībām, atzīstot Rīgas, Daugavpils un Ogres pārākumu.

No sportiskā viedokļa vislabāk veicās Ņiķitam Vencjunam, kurš izcīnīja trīs trešās vietas individuālas sacensības vingrošanā - uz apļiem, brīvās kustībās un uz zirga. Kā arī tika iegūta 4. vieta daudzcīņā. Labi rezultāti arī citiem mūsu novada dalībniekiem – Kirils Eglītis izcīnīja 5-6 dalīto vietu taekvondo svara kategorijā līdz 59 kg. Dita Laura Svārpstone izcīnīja 9 v. 400m brīvajā stilā, 11.vietu 200 kompleksajā peldējumā un 12 .v. 100m brīvajā stilā.

Kopumā Garkalnes novada delegācija ar iegūtām 3 godalgām (3 bronzas), atrodas 54. vietā neoficiālajā pašvaldību reitingā. Pārliecinoši pirmā ir Rīgas pilsētas komanda (177 medaļas; 69 zelta, 55 sudraba un 53 bronzas), tai seko Daugavpils pilsēta (58 medaļas; 20 zelta, 21 sudraba, 17 bronzas) un Jūrmalas pilsēta (48 medaļas; 17 zelta, 18 sudraba, 13 bronzas).

Garkalnes Ziņas

Uz sākumu
Kontakti
Pasākumu plāns
Teritorijas plānojums
Būvvalde
Domes lēmumi
Saistošie dokumenti
Publiskie iepirkumi
Iesniegumi un veidlapas
Garkalnes Novada Vēstis
Foto galerija
Garkalnes Televīzija
Sludinājumi

eparaksts

Drīzumā

Sestdiena, 26. janvāris
Koncerts "Atmiņas dzimšanas dienā"
Sestdiena, 16. februāris
Koncerts "Ar mīlestību par mīlestību"
Svētdiena, 17. februāris
Izrāde bērniem "Noslēpumu sala"

youtube facebook twitter

Garkalnes Novada Vēstis
Garkalnes Ziņas
Garkalnes Televīzija
Vulfas kundze
Juglas patversme
knab
nva
Brīvprātīgo darbs
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts