Garkalne GARKALNE.LV

Garkalnieši pasaules līmeņa kamanu suņu sportā

 Pirmdiena, 2013. gada 4. novembris
    


Novembra sākumā trīs garkalnieši devās uz Kauņas pievārti cīnīties par Lietuvas čempiona statusiem dažādās bezsniega kamanu suņu sporta disciplīnās. Šis posms bija noslēdzošais “Baltijas kausa 2013” posms un pasaules kausa izcīņas posms.

Absolūts “Baltijas kausa 2013” čempions, Latvijas, Igaunijas un Lietuvas čempions 4 suņu velokamanu disciplīnā ziemeļu šķirnes suņiem ir Mārtiņš Kristons ar savu Sibīrijas haskiju komandu – Iqeak, Džimu, Villiju, Volliju, atraujoties ar pārliecinošu punktu pārsvaru no tuvākajiem konkurentiem.

Ar Latvijas, Lietuvas vicečempiona statusu un Igaunijas čempiona titulu pietika Ilzei Dombrovskai un viņas sunim Hilux, lai otro gadu pēc kārtas aizstāvētu labākā sportista statusu Baltijā sieviešu baikdžoringā (suns velk velosipēdistu) ziemeļu šķirnes suņu klasē ļoti sīvā konkurencē. Savukārt Didzis Karlovskis ar savu Sibīrijas haskiju Džegeru izcīnīja “Baltijas kausā” godpilno 3. vietu.

Garkalnieši iepriekš minētajos sporta veidos ir uzstādījuši ļoti augstu latiņu citu valstu sportistiem, ieskaitot tādu nāciju kā Krievija. Diemžēl finansējuma trūkuma dēļ šogad nav iespējas doties uz Itāliju, kur no 7. līdz 11.novembrim norisinās pasaules čempionāts kamanu suņu sportā, tomēr var droši apgalvot, ka Garkalnei ir pasaules klases sportisti arī kamanu suņu sporta veidos.

Gundega Pumpure

Visas ziņas

DRĪZUMĀ

Sestdiena, 8. jūnijs
Deju koncerts "Šimī"

Sestdiena, 15. jūnijs
Ielīgošanas pasākums "Šī dieniņa, tā dieniņa, parīt pati Jāņu diena!"

GARKALNES ZIŅAS

Garkalnes Ziņas

NOVADA VĒSTIS

Garkalnes Novada Vēstis

FOTO GALERIJA

SLUDINĀJUMI

Krāšņu mūrnieks ,Murejam un remontejam krasns, plits. Valdis t.29131611

Piedāvā darbu

Garkalnē atrasta pults

AFIŠAS

plakāts
plakāts
plakāts

Visas afišas

Sīkdatņu privātuma politika • Ir jautājumi? Rakstiet