Garkalne GARKALNE.LV

Garkalnes ziemas slēgtās sacensības tenisā bērniem

 Ceturtdiena, 2014. gada 6. februāris
    


Piektdien, 31. janvārī SK ”Garkalnes tenisa skolas” audzēkņiem, treniņa nolūkos, notika sacensības jaunākai un vidējai bērnu grupai pēc ”U10 teniss” programmas.

Bērni spēlēja ar atvieglotām bumbiņām un par mazākiem laukumiem, kā to dara citur Latvijā un visā pasaulē. Šoreiz sacensībās piedalījās divas vecuma grupas. Katrā vecuma grupā pa divām apakšgrupām. Bērni spēlēja līdz septiņiem punktiem, kā „Tie breikā” pēc „Round Robin” sistēmas izspēlējot apakšgrupās katrs ar katru.

Savās apakšgrupās trešās vietas ieguvēji bija Līna Aveniņa, Jēkabs Taranda, Anna Krajņikova, Egija Doļģe-Riekstiņa. Otro vietu ieguva Annija Brence, Kārlis Neikens, Beatrise Barone, Bruno Osītis. Pirmo vietu izcīnīja Auguste Romanovska, Bruno Horsts, Kritiāns Brencis, Undīne Strauta.

Vecākie bērni izmēģināja savas prasmes kā laukuma tiesneši mazākajiem spēlētājiem. Bez kā nemaz sacensības nevarētu notikt. Paldies Rūdolfam Rimšelim, Undīnei Strautai, Bruno Osītim un Kristiānam Brencim. Šāda sacensību gaisotne un sacensību apstākļi ir laba mācība jaunajiem tenisistiem un jaunajiem tiesnešiem. SK „Garkalnes tenisa skolas” audzēknis Vadims Juris ir ieguvis Latvijas „U10 tenisa” laukuma tiesneša sertifikātu.

Ieva Horste
SK ”Garkalnes tenisa skola” valdes loc. un tenisa trenere

Visas ziņas

DRĪZUMĀ

Sestdiena, 8. jūnijs
Deju koncerts "Šimī"

Sestdiena, 15. jūnijs
Ielīgošanas pasākums "Šī dieniņa, tā dieniņa, parīt pati Jāņu diena!"

GARKALNES ZIŅAS

Garkalnes Ziņas

NOVADA VĒSTIS

Garkalnes Novada Vēstis

FOTO GALERIJA

SLUDINĀJUMI

Krāšņu mūrnieks ,Murejam un remontejam krasns, plits. Valdis t.29131611

Piedāvā darbu

Garkalnē atrasta pults

AFIŠAS

plakāts
plakāts
plakāts

Visas afišas

Sīkdatņu privātuma politika • Ir jautājumi? Rakstiet