Garkalne GARKALNE.LV

Mūsu jaunie hokejisti cīnās Kanādā

 Pirmdiena, 2014. gada 17. marts
    


No 16.-23. februārim Kanādas pilsētā Kvebekā (Quebec) notika 55. starptautiskais turnīrs hokejā PEE WEE 2001/2002. gadā dzimušiem bērniem. Šajā grandiozajā pasākumā piedalījās arī divi mūsu novada jaunie hokejisti – Kristers Kļaviņš (attēlā 2.rinda trešais no kreisās puses) un Daniels Mūrnieks (attēlā 2.rinda sestais no kreisās puses), kas pārstāvēja vienīgo Latvijas komandu „Pērkons 2001”. Abi zēni nodarbojās ar hokeju kopš agras bērnības uz slīpē savu meistarību Ginta Bisenieka hokeja skolā.

PEE WEE hokeja turnīrs notiek ik gadu jau 55 gadus un tiek uzskatīts par visaugstākā līmeņa sacensībām bērnu hokejā Ziemeļamerikā. Pieteikumi šim turnīram tiek rūpīgi atlasīti, strikti ievērojot vecuma ierobežojumus un dažādus priekšnosacījumus dalībai turnīrā.

Šogad PEE WEE turnīrā piedalījās 120 komandas, kas tika sadalītās dažādās grupās atkarībā no rezultātiem PEE WEE iepriekšēja gada turnīrā, nacionālajā čempionātā un citos hokeja turnīros. Turnīrs notiek pēc Play Off sistēmas – tas ir komanda spēle līdz pirmajam zaudējumam. „Pērkons” cīnoties pret kanādiešiem, francūžiem, šveiciešiem, austrāliešiem rādīja labu sniegumu, kopā uzvarot 10 spēlēs. Kristers un Daniels bija vieni no rezultatīvākajiem uzbrucējiem savā komandā un spēja gūt vairākus vārtus katrā spēlē.

Latviešu komanda tika arī uzaicināta uz Winter Classic kausu turnīru, kas tika organizēts kā papildus sacensības PEE WEE pasākuma ietvaros, kurš ir īpašs ar to, ka spēles notiek ārā zem atklātas debess uz speciāli sagatavota laukuma. Par Winter Classic kausu kopā cīnījās 6 komandas, un par pārsteigumu visiem vietējiem līdzjutējiem uzvārēju mūsu komanda „Pērkons”, kas fināla spēlē diezgan pārliecinoši pieveica „Detroit” komandu. Vietējie organizatori parūpējās par vēl vienu interesantu sacensību. Proti, Ice Crash skrējienu - tas ir ātrslidošana pilnā hokeja ekipējumā pa iezīmētu, 800m garu ledus trasi ar šķēršļiem un asiem pagriezieniem. Taču arī šajā disciplīnā visus pārsteidza latvietis, Garkalnes novadnieks - Kristers Kļaviņš. Viņš vairākās atlases kārtās, deviņdesmit hokejistu konkurencē nokļuva līdz finālam. Viņš ar pārliecinošu uzvaru izšķirošā finālskrējienā izcīnīja Ātrākā hokejista titulu!

Sandris Kļaviņš

Visas ziņas

DRĪZUMĀ

Sestdiena, 8. jūnijs
Deju koncerts "Šimī"

Sestdiena, 15. jūnijs
Ielīgošanas pasākums "Šī dieniņa, tā dieniņa, parīt pati Jāņu diena!"

GARKALNES ZIŅAS

Garkalnes Ziņas

NOVADA VĒSTIS

Garkalnes Novada Vēstis

FOTO GALERIJA

SLUDINĀJUMI

Krāšņu mūrnieks ,Murejam un remontejam krasns, plits. Valdis t.29131611

Piedāvā darbu

Garkalnē atrasta pults

AFIŠAS

plakāts
plakāts
plakāts

Visas afišas

Sīkdatņu privātuma politika • Ir jautājumi? Rakstiet