Garkalne GARKALNE.LV

Kalnu slēpošana

 Trešdiena, 2014. gada 2. aprīlis
    


Marta skolēnu brīvlaikā, kalnu slēpotāji pulcējās Suomutunturos (Somijā), kur tika aizvadītas vienas no sezonas visnozīmīgākajām sacensībām - Baltijas kauss.

Pateicoties Garkalnes novada atbalstam, arī Garkalnes novada kalnu slēpotāji - Elīna Zalāne, Katrīna Dzelme, Karlīna Grāmatniece, Betija Burkovska un Klāvs Verners Vorslavs, Žaklīna Frickausa un Eļena Brokāne, ļoti veiksmīgi aizvadīja šos ļoti nozīmīgos startus.

Latvijā jau ziema beigusies, taču Somijā, fantastiskos ziemas un sniega apstākļos, pie -25 grādu salā, kalnu slēpotāji aizvadīja trīs aktīvas un emocijām bagātas sacensību dienas.

U12 grupā Elīna Zalāne (SK Virsotne) uzrādīja pārliecinošu sniegumu iegūstot 2-as 5. vietas, 4. vietu un 3. vietu, un līdz ar to sezonas rangā U12 grupā iegūstot augsto 3. vietu, kas ir Elīnas labākais sasniegums viņas, kā sportistes karjerā. U12 grupā Karlīna Grāmatniece (Rīgas Favorīts) ieguva 2-as 8. vietas, vienu 6. un vienu 3 vietu, to dalot Garkalnes novada konkurenti Elīnu Zalāni. Karlīna sezonas rangā ieņem 7. vietu. U12 grupas dalībniece Katrīna Dzelme (SK Virsotne) pierādīja sevi kā stabilu 7.vietas sportisti. Trīs 7.vietas un viena 9.vieta Baltijas kausā, taču Katrīna zin, ka viņa var labāk un Katrīna ir ļoti motivēta to pierādīt nākošajā sezonā.

U14 grupā Betija Burkovska (SK Virsotne) pārliecinoši pierādīja izaugsmi savā sportistes karjerā. U14 grupā ir vissīvākā konkurence. Katra meitene ir ļoti spēcīga un konkurētspējīga. Tieši tāpēc šajā grupā ir visaizraujošākās cīņas. Betijai izdevās iegūt vienu 2. vietu un 2-as 4. vietas. Smags kritiens slaloma otrajā trasē, pirms paša finiša, Betijai liedza gan rezultātu, gan plānoto pjedestālu. Bēdu asaras Betijai vēl ilgi nenožuva no vaigiem, taču katrs kritiens sportistu dara stiprāku un Betijas 3. vieta sezonas ranga kopvērtējumā vairoja sportistes prieku un pārliecību par saviem spēkiem.

U16 grupā zēniem Klāvs Verners Vorslavs (SK Pantera) varonīgi cīnoties slalomā ieguva augsto 2. vietu. Pārējās disciplīnās - supergigantā, superkombinācijā, gigantā, Klāvs pierādīja stabilitāti iegūstot 4. vietu. Sezonas rangā Klāvam augstā 2. vieta U16 grupā, kas ir ļoti augsts sasniegums.

"Master" grupā Žaklīna Frickausa un Eļena Brokāne skaisti, sportiski un pārliecinoši demonstrēja, ka kalnu slēpošana ir sports visam mūžam. Žaklīna visās disciplīnās uzvarēja, savukārt Eļena visās disciplīnās ieguva bronzas godalgas.

Paldies Garkalnes novadam par atbalstu novada perspektīvajiem kalnu slēpotājiem!

Žaklīna Frickausa, SK Virsotne trenere, Garkalnes novada iedzīvotāja

Visas ziņas

DRĪZUMĀ

Sestdiena, 8. jūnijs
Deju koncerts "Šimī"

Sestdiena, 15. jūnijs
Ielīgošanas pasākums "Šī dieniņa, tā dieniņa, parīt pati Jāņu diena!"

GARKALNES ZIŅAS

Garkalnes Ziņas

NOVADA VĒSTIS

Garkalnes Novada Vēstis

FOTO GALERIJA

SLUDINĀJUMI

Krāšņu mūrnieks ,Murejam un remontejam krasns, plits. Valdis t.29131611

Piedāvā darbu

Garkalnē atrasta pults

AFIŠAS

plakāts
plakāts
plakāts

Visas afišas

Sīkdatņu privātuma politika • Ir jautājumi? Rakstiet