Garkalne GARKALNE.LV

Sandrim Kļaviņam 2. vieta "Cross Country" sacensībās

Ceturtdiena, 2015. gada 23. aprīlis
    


Sestdien, 11. aprīlī Ķesterciemā, Bušu karjerā norisinājās Latvijas čempionāta pirmais posms un Baltijas čempionāta pirmais posms "Cross Country" sacensībās.

Īstas smilšu cīņas saulainajā dienā izbaudīja 116 "Cross Country" sportisti no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Solo motociklu klases pārstāvēja 99 sportisti un kvadraciklu klases pārstāvēja 17 sportisti.

Enduro klases 2. vietas ieguvējs, sportistu Sandris Kļaviņš dalās ar saviem iespaidiem par sacensību un sezonas sāķumu: „Trase bija izšķūrēta un līdzena, 4 - 5 apļus varēja braukt kā pa galdu. Man patika, ka trasei bija mainīgs segums. Lielākoties segums bija smilšains. Bija arī grants, daži akmeņaini posmi un arī meža posmi, kuros bija jābrauc pārdomāti - jāizvēlas pareizās trajektorijas, katrā aplī kaut kas mainās. Lai gan tas attiecas uz visu trasi. Trase bija pietiekoši plata, lai 2 stundu garajā braucienā atrastu neizdangātas trajektorijas – manā gadījumā tas nostrādāja, ļaujot ietaupīt spēkus.

Runājot par konkurentiem, Sandris atzina, ka Martiņš Vinters (1. vieta) bija labi sagatavojies: „Man padevās labs starts, pāris apļus braucu piektais vai sestais no visiem startējošiem, bet savā klasē biju pirmais. Taču sacensību vidū Mārtiņš Vinters mani panāca un vēlāk arī apsteidza. Šajā trasē man bijā grūti cīnīties par 1. vietu, jo tik smilšainā trasē 2 stundu laikā man, braucot ar 2 taktu motociklu, bija jāveic divas degvielas uzpildes. Savukārt, Mārtiņam viena, jo viņa 4 taktu mocītis degvielu patērē daudz mazāk. Bet es pats ar pirmo sacensību es apmierināts. Vēl jau visa sezona priekšā!”

Komandu vērtējumā pārliecinošu 1. vietu ar 80 punktiem ieguva Motosports Racing Team komanda – Edgars Siliņš, Sandris Kļaviņš, Lauris Ermanis, Ralfs Edgars Ozoliņš un Jānis Arbidāns. Sacensībām bija pieteikušās 10 komandas.

LATVIJAS UN BALTIJAS ČEMPIONĀTA KLAŠU UZVARĒTĀJI ENDURO KLASĒ:
* Mārtiņš Vinters
* Sandris Kļaviņš
* Jānis Baunis

Nākamās "Cross Country" sacensības notiks 9. maijā Talsos.

Sandris Kļaviņš

Visas ziņas

GARKALNES ZIŅAS

Garkalnes Ziņas

NOVADA VĒSTIS

Garkalnes Novada Vēstis

FOTO GALERIJA

SLUDINĀJUMI

Bīstamo koku zāğēšana/Arborista pakalpojumi.

SIA IMPROVEMENT_bruģēšana un labiekārtošana

SKALDĪTA MALKA malkastirgus.lv

AFIŠAS

plakāts
plakāts
plakāts

Visas afišas

Sīkdatņu privātuma politika • Ir jautājumi? Rakstiet