Sandrim Kļaviņam 2. vieta "Cross Country" sacensībās
 Ceturtdiena, 2015. gada 23. aprīlis • 2516
    


Sestdien, 11. aprīlī Ķesterciemā, Bušu karjerā norisinājās Latvijas čempionāta pirmais posms un Baltijas čempionāta pirmais posms "Cross Country" sacensībās.

Īstas smilšu cīņas saulainajā dienā izbaudīja 116 "Cross Country" sportisti no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Solo motociklu klases pārstāvēja 99 sportisti un kvadraciklu klases pārstāvēja 17 sportisti.

Enduro klases 2. vietas ieguvējs, sportistu Sandris Kļaviņš dalās ar saviem iespaidiem par sacensību un sezonas sāķumu: „Trase bija izšķūrēta un līdzena, 4 - 5 apļus varēja braukt kā pa galdu. Man patika, ka trasei bija mainīgs segums. Lielākoties segums bija smilšains. Bija arī grants, daži akmeņaini posmi un arī meža posmi, kuros bija jābrauc pārdomāti - jāizvēlas pareizās trajektorijas, katrā aplī kaut kas mainās. Lai gan tas attiecas uz visu trasi. Trase bija pietiekoši plata, lai 2 stundu garajā braucienā atrastu neizdangātas trajektorijas – manā gadījumā tas nostrādāja, ļaujot ietaupīt spēkus.

Runājot par konkurentiem, Sandris atzina, ka Martiņš Vinters (1. vieta) bija labi sagatavojies: „Man padevās labs starts, pāris apļus braucu piektais vai sestais no visiem startējošiem, bet savā klasē biju pirmais. Taču sacensību vidū Mārtiņš Vinters mani panāca un vēlāk arī apsteidza. Šajā trasē man bijā grūti cīnīties par 1. vietu, jo tik smilšainā trasē 2 stundu laikā man, braucot ar 2 taktu motociklu, bija jāveic divas degvielas uzpildes. Savukārt, Mārtiņam viena, jo viņa 4 taktu mocītis degvielu patērē daudz mazāk. Bet es pats ar pirmo sacensību es apmierināts. Vēl jau visa sezona priekšā!”

Komandu vērtējumā pārliecinošu 1. vietu ar 80 punktiem ieguva Motosports Racing Team komanda – Edgars Siliņš, Sandris Kļaviņš, Lauris Ermanis, Ralfs Edgars Ozoliņš un Jānis Arbidāns. Sacensībām bija pieteikušās 10 komandas.

LATVIJAS UN BALTIJAS ČEMPIONĀTA KLAŠU UZVARĒTĀJI ENDURO KLASĒ:
* Mārtiņš Vinters
* Sandris Kļaviņš
* Jānis Baunis

Nākamās "Cross Country" sacensības notiks 9. maijā Talsos.

Sandris Kļaviņš

Garkalnes Ziņas

Uz sākumu
Kontakti
Pasākumu plāns
Teritorijas plānojums
Būvvalde
Domes lēmumi
Saistošie dokumenti
Publiskie iepirkumi
Iesniegumi un veidlapas
Garkalnes Novada Vēstis
Foto galerija
Garkalnes Televīzija
Sludinājumi

eparaksts

Drīzumā

Sestdiena, 2. marts
Jauktā kora "Garkalne" 5 gadu jubilejas koncerts
Piektdiena, 8. marts
Melo-M “Maģiskā Radio tūre”
Piektdiena, 22. marts
Filma "Tēvs nakts"

youtube facebook twitter

Garkalnes Novada Vēstis
Garkalnes Ziņas
Garkalnes Televīzija
Vulfas kundze
Juglas patversme
knab
nva
Brīvprātīgo darbs
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts