Garkalnes jātnieku sporta klubs "Kriķi" atklāj sezonu
 Otrdiena, 2015. gada 5. maijs • 4521
    


2015. gada 2. maijā Nacionālajā sporta kompleksā jāšanā “Kleisti”, tika atklāta sacensību sezona visiem jāšanas veidiem. Veiksmīgs starts bija biedrības jātnieku sporta kluba (JSK) "Kriķi" pārstāvei Laurai Luizei Leinertei ar savu zirgu Passo, iegūstot 1. vietu konkūrā bērniem līdz 16 gadiem 100 cm ātruma maršrutā.

2015. gadā gaidāms spraigs sacensību grafiks, augsta līmeņa sacensības notiek gandrīz katru nedēļas nogali Latvijā, kā arī kaimiņvalstīs Lietuvā un Igaunijā. JSK Kriķi jātnieki plāno piedalīties lielākajā daļā no tām. 2015. gada 22. augustā paredzētas sacensības konkūrā Garkalnes novada kauss un Pierīgas pašvaldību kauss, ko katru gadu organizē JSK Kriķi sadarbībā ar Latvijas Jātnieku federāciju un Garkalnes novada Domes atbalstu.

Ar nozīmīgu notikumu iesākas mūsu sezona – staļļa īpašnieks Edgars Treibergs par nopelniem Latvijas labā saņēma augstu valsts apbalvojumu Atzinības krustu. Atzinības krusts (franču: Croix de la reconnaissance) ir Latvijas Republikas apbalvojums, ko piešķir "par izcilu Tēvijas mīlestību un par sevišķiem nopelniem valsts, sabiedriskajā, kultūras, zinātnes, sporta un izglītības darbā". Sveicam un novēlam turpmākus panākumus darbā mūsu valsts labā un sasniegt izvirzītos mērķus!

JSK Kriķi

Garkalnes Ziņas

Uz sākumu
Kontakti
Pasākumu plāns
Teritorijas plānojums
Būvvalde
Domes lēmumi
Saistošie dokumenti
Publiskie iepirkumi
Iesniegumi un veidlapas
Garkalnes Novada Vēstis
Foto galerija
Garkalnes Televīzija
Sludinājumi

eparaksts

Šodien

Svētdiena, 17. februāris
Izrāde bērniem "Noslēpumu sala"

Drīzumā

Sestdiena, 2. marts
Jauktā kora "Garkalne" 5 gadu jubilejas koncerts
Piektdiena, 8. marts
Melo-M “Maģiskā Radio tūre”

youtube facebook twitter

Garkalnes Novada Vēstis
Garkalnes Ziņas
Garkalnes Televīzija
Vulfas kundze
Juglas patversme
knab
nva
Brīvprātīgo darbs
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts