Garkalne GARKALNE.LV

Garkalnes jātnieku sporta klubs "Kriķi" atklāj sezonu

Otrdiena, 2015. gada 5. maijs
    


2015. gada 2. maijā Nacionālajā sporta kompleksā jāšanā “Kleisti”, tika atklāta sacensību sezona visiem jāšanas veidiem. Veiksmīgs starts bija biedrības jātnieku sporta kluba (JSK) "Kriķi" pārstāvei Laurai Luizei Leinertei ar savu zirgu Passo, iegūstot 1. vietu konkūrā bērniem līdz 16 gadiem 100 cm ātruma maršrutā.

2015. gadā gaidāms spraigs sacensību grafiks, augsta līmeņa sacensības notiek gandrīz katru nedēļas nogali Latvijā, kā arī kaimiņvalstīs Lietuvā un Igaunijā. JSK Kriķi jātnieki plāno piedalīties lielākajā daļā no tām. 2015. gada 22. augustā paredzētas sacensības konkūrā Garkalnes novada kauss un Pierīgas pašvaldību kauss, ko katru gadu organizē JSK Kriķi sadarbībā ar Latvijas Jātnieku federāciju un Garkalnes novada Domes atbalstu.

Ar nozīmīgu notikumu iesākas mūsu sezona – staļļa īpašnieks Edgars Treibergs par nopelniem Latvijas labā saņēma augstu valsts apbalvojumu Atzinības krustu. Atzinības krusts (franču: Croix de la reconnaissance) ir Latvijas Republikas apbalvojums, ko piešķir "par izcilu Tēvijas mīlestību un par sevišķiem nopelniem valsts, sabiedriskajā, kultūras, zinātnes, sporta un izglītības darbā". Sveicam un novēlam turpmākus panākumus darbā mūsu valsts labā un sasniegt izvirzītos mērķus!

JSK Kriķi

Visas ziņas

GARKALNES ZIŅAS

Garkalnes Ziņas

NOVADA VĒSTIS

Garkalnes Novada Vēstis

FOTO GALERIJA

SLUDINĀJUMI

Bīstamo koku zāğēšana/Arborista pakalpojumi.

SIA IMPROVEMENT_bruģēšana un labiekārtošana

SKALDĪTA MALKA malkastirgus.lv

AFIŠAS

plakāts
plakāts
plakāts

Visas afišas

Sīkdatņu privātuma politika • Ir jautājumi? Rakstiet