Garkalne GARKALNE.LV

Sports dažās rindās

Piektdiena, 2015. gada 8. maijs
    

Šahs


Toms Kantāns izcīnījis otro vietu nule kā beigušajā Latvijas čempionatā šahā. Ar 6,5 punktiem, priekšā palaižot vien savu treneri Arturu Neikšānu, mūsu novadnieks pierādīja, ka joprojām ir šaha elites pārstāvis. Turnīrā piedalījās ļoti spēcīgs dalībnieku sastāvs. No 29 šahistiem 5 bija lielmeistari un 5 starptautiskie meistari. Apsveicam, Tom!

Petanka sports

Sācies Latvijas čempionāts petankas sportā. Pirmajā disciplīnā – vīriešu vieniniekos pierādījās tas, ka ziemā ir labi pastrādāts treniņos. 40 dalībnieku konkurencē 1. riņķī Latvijas labāko skaitā Upesciema sporta kluba spēlētāji: Dzintars Seilis -1.v., Gatis Miglāns -2., un Dainis Kalniņš – 4.

9. maijā cīnu par medaļām Ventspilī uzsāks arī dāmas. Latvijas junioru čempionātā sudraba medaļa mūsu novadniecei Marijai Elizabetei Silovai.

26 komandas piedalījās SK Upesciems rīkotajās starptautiskajās sacensībās petanka sportā duetiem. Sīva cīņā ar lietuviešiem par uzvarētājiem kļuva rīdzinieki A. Švarcs un J. Keišs.

Basketbols

Par valsts čempioniem savā vecuma grupā K-55 kļuvuši Garkalnes novada basketbolisti, finālā ar 82:55 sagraujot Ķekavas komandu. Patīkami, ka visas sezonas laikā viens no komandas "motoriem" bija Domē strādājošais Aivars Laurs.

Regbijs

9. maijā pl. 15:00 Upesciema stadionā ar regbija līgas spēli starp Latvijas un Spānijas izlasēm tiks atklāts 2017. gada Pasaules kausa kvalifikācijas cikls. Lai piepildītu sapni par dalību Pasaules kausa finālturnīrā, kas notiks Jaunzēlandē un Austrālijā, Latvijas regbija līgas izlasei kvalifikācijas ciklā būs jāizcīna piecas uzvaras.

Regbija līga (Rugby League) no klasiskā regbija atšķiras gan ar spēlētāju skaitu laukumā (līgā vienas komandas sastāvā laukumā vienlaicīgi atrodas 13 spēlētāji), gan spēles noteikumu niansēm. Latvijai būs tas gods uzņemt Pasaules kausa kvalifikācijas cikla atklāšanas spēli. Pasaules kausa finālturnīrā piedalīsies 14 valstsvienības. Septiņas komandas (Austrālija, Jaunzēlande, Anglija, Samoa, Fidži, Francija un Skotija) vietu finālturnīrā jau ir nodrošinājušas, bet vēl septiņas ceļazīmes tiks izspēlētas. Par trim atlikušajām Eiropas kvotām cīnīsies arī Latvijas izlase.

Ja sestdienas spēlē pret Spāniju tiks piedzīvots zaudējums, tad Latvijai kvalifikācijas cikls ar to arī būs beidzies. Gadījumā, ja izdosies uzvarēt, tad Latvija pievienosies Grieķijas un Maltas valstsvienībām Euro C grupā. (Portāls Sportacentrs)

Futbols

SK Upesciema komanda 11. maijā Salaspilī uzsāks Latvijas čempionātu 2. līgā Rīgas zonā. Spēles sākums 19:30, Salaspils stadionā.

Ar cieņu,
Garkalnes sporta centra vadītājs Alvis Zīriņš

Visas ziņas

GARKALNES ZIŅAS

Garkalnes Ziņas

NOVADA VĒSTIS

Garkalnes Novada Vēstis

FOTO GALERIJA

SLUDINĀJUMI

Bīstamo koku zāğēšana/Arborista pakalpojumi.

SIA IMPROVEMENT_bruģēšana un labiekārtošana

SKALDĪTA MALKA malkastirgus.lv

AFIŠAS

plakāts
plakāts
plakāts

Visas afišas

Sīkdatņu privātuma politika • Ir jautājumi? Rakstiet