Garkalne GARKALNE.LV

Hokeja veterānu pavasaris

Pirmdiena, 2015. gada 11. maijs
    


Ar Garkalnes novada Domes atbalstu biedrība "Latvijas hokeja vēsture" 26. aprīlī kultūras centra "Berģi" telpās sarīkoja pasākumu, kurā pulcējās tie Latvijas hokeja veterāni, kuriem "tikai" septiņdesmit. Bija sapulcējušies vairāk kā trīsdesmit cilvēku. Pasākumā kā goda viesi piedalījās mūsu cienījamā skatuves māksliniece Velta Skurstene – viena no visuzticamākajām hokeja līdzjutējām, leģendārais sporta žurnālists un komentētājs Gunārs Jākobsons, Latvijas sporta veterānu federācijas prezidents Daumants Znatnajs, Garkalnes novada hokeja tradīciju turpinātājs Armands Daugaviņš – Latvijas izlases kapteiņa Kaspara Daugaviņa tēvs, kurš savas pirmās hokeja iemaņas apguvis mūsu slavenā vecmeistara Elmāra Baura vadībā Berģos ierīkotajā hokeja laukumā un piedaloties "Zelta ripas" sacensībās kopā ar citiem Berģu zēniem. Pasākuma muzikālo daļu nodrošināja pazīstamais mūziķis Normunds Jakušonoks, kā arī bija apskatāma hokeja vēstures ekspozīcija.

Vakars aizritēja atmiņu stāstos, skatot senās fotogrāfijas un dziedot akordeona pavadībā. Trīs stundas aizskrēja nemanot, gluži kā kopā uz ledus pavadītie gadi. Kā piemiņa par šo tikšanos ir arī kopbilde. Vakars hokeja pavasarim izdevās lielisks.

Par to vēlreiz izsakām pateicību Garkalnes novada Domei un visiem tiem, kuri piedalījās pasākuma organizēšanā.

Hokeja veterāns un novada iedzīvotājs Ēvalds Grabovskis


PATEICĪBA GARKALNES NOVADA DOMEI

Biedrība "Latvijas hokeja vēsture" pateicās Garkalnes novada Domes priekšsēdētājam Mārtiņam Bauzem-Krastiņam un domes deputātiem par izpratni un atsaucību rodot iespēju atbalstīt pasākumu "Hokeja veterānu pavasaris – tiem, kuriem tikai septiņdesmit".

Augsti vērtējot šādu rīcību, apliecinām savu cieņu Garkalnes novada Domei un vēlam arī turpmāk sekmīgi rūpēties par sporta un kultūras atbalstu novadā.

Ar patiesu cieņu hokeja veterānu vārdā biedrības vadītājs
un pasākuma organizētājs Ēvalds Grabovskis

Visas ziņas

GARKALNES ZIŅAS

Garkalnes Ziņas

NOVADA VĒSTIS

Garkalnes Novada Vēstis

FOTO GALERIJA

SLUDINĀJUMI

Bīstamo koku zāğēšana/Arborista pakalpojumi.

SIA IMPROVEMENT_bruģēšana un labiekārtošana

SKALDĪTA MALKA malkastirgus.lv

AFIŠAS

plakāts
plakāts
plakāts

Visas afišas

Sīkdatņu privātuma politika • Ir jautājumi? Rakstiet