Garkalne GARKALNE.LV

Garkalnes novada kausu izcīna Maira Leja

Pirmdiena, 2015. gada 24. augusts
    


Sestdien, 22. augustā notika tradicionālās Garkalnes novada un Pierīgas pašvaldību kausa izcīņas sacensības jāšanas sportā šķēršļu pārvarēšanā, kuras organizēja Jātnieku sporta klubs „Kriķi”.

Sacensību augstākajā maršrutā ar 130 cm augstiem šķēršļiem un pārlekšanu notika cīņa par Garkalnes novada kausu. Pamatmaršrutu bez soda punktiem veica septiņi sportiskie pāri, kuri par godalgām sacentās pārlekšanā. Uzvaru izcīnīja Maira Leja ar zirgu Parnel Argus (Jauno jātnieku skola) – 0 soda punkti/35,48 s. Otrajā vietā Sergejs Klokovs ar Arbat (Rīgas Jātnieku klubs) – 0,36,07, trešajā vietā Krista Kliesmete ar Čipendeilu (Jauno jātnieku skola) – 0/41,41.

Savukārt sacensība par Pierīgas pašvaldību kausu risinājās maršrutā ar 120 cm augstiem šķēršļiem – akumulācijas sacensībās ar džokeri. Vienpadsmit sportisti izcīnīja vienādu pozitīvo punktu skaitu – 65, un godalgu sadalījumu izšķīra distancē pavadītais laiks. Uzvarēja Sergejs Klokovs ar Lekriju (Rīgas jātnieku klubs) – 47,57 s, otrajā vietā Tija Alise Jurjāne ar Gracio („Baltic Equestrian Team”) – 48,03, trešajā vietā Sabīne Siliņa ar Kalgari (JSK „Mežstrazdiņi”) – 49,62. Lasīt vēl...

Visas ziņas

GARKALNES ZIŅAS

Garkalnes Ziņas

NOVADA VĒSTIS

Garkalnes Novada Vēstis

FOTO GALERIJA

SLUDINĀJUMI

Bīstamo koku zāğēšana/Arborista pakalpojumi.

SIA IMPROVEMENT_bruģēšana un labiekārtošana

SKALDĪTA MALKA malkastirgus.lv

AFIŠAS

plakāts
plakāts
plakāts

Visas afišas

Sīkdatņu privātuma politika • Ir jautājumi? Rakstiet