Garkalne GARKALNE.LV

Garkalnes novada kausu izcīna Maira Leja

 Pirmdiena, 2015. gada 24. augusts
    


Sestdien, 22. augustā notika tradicionālās Garkalnes novada un Pierīgas pašvaldību kausa izcīņas sacensības jāšanas sportā šķēršļu pārvarēšanā, kuras organizēja Jātnieku sporta klubs „Kriķi”.

Sacensību augstākajā maršrutā ar 130 cm augstiem šķēršļiem un pārlekšanu notika cīņa par Garkalnes novada kausu. Pamatmaršrutu bez soda punktiem veica septiņi sportiskie pāri, kuri par godalgām sacentās pārlekšanā. Uzvaru izcīnīja Maira Leja ar zirgu Parnel Argus (Jauno jātnieku skola) – 0 soda punkti/35,48 s. Otrajā vietā Sergejs Klokovs ar Arbat (Rīgas Jātnieku klubs) – 0,36,07, trešajā vietā Krista Kliesmete ar Čipendeilu (Jauno jātnieku skola) – 0/41,41.

Savukārt sacensība par Pierīgas pašvaldību kausu risinājās maršrutā ar 120 cm augstiem šķēršļiem – akumulācijas sacensībās ar džokeri. Vienpadsmit sportisti izcīnīja vienādu pozitīvo punktu skaitu – 65, un godalgu sadalījumu izšķīra distancē pavadītais laiks. Uzvarēja Sergejs Klokovs ar Lekriju (Rīgas jātnieku klubs) – 47,57 s, otrajā vietā Tija Alise Jurjāne ar Gracio („Baltic Equestrian Team”) – 48,03, trešajā vietā Sabīne Siliņa ar Kalgari (JSK „Mežstrazdiņi”) – 49,62. Lasīt vēl...

Visas ziņas

DRĪZUMĀ

Sestdiena, 27. aprīlis
Koncerts "Ar pavasari sirdī"

Sestdiena, 11. maijs
Koncerts "Ceļojums uz "MaRiRiGreRa" salu"

GARKALNES ZIŅAS

Garkalnes Ziņas

NOVADA VĒSTIS

Garkalnes Novada Vēstis

FOTO GALERIJA

SLUDINĀJUMI

Krāšņu mūrnieks ,Murejam un remontejam krasns, plits. Valdis t.29131611

Pretputekļu apsorbents

Piedāvā darbu

AFIŠAS

plakāts
plakāts
plakāts

Visas afišas