Garkalnes novada kausu izcīna Maira Leja
 Pirmdiena, 2015. gada 24. augusts • 1283
    


Sestdien, 22. augustā notika tradicionālās Garkalnes novada un Pierīgas pašvaldību kausa izcīņas sacensības jāšanas sportā šķēršļu pārvarēšanā, kuras organizēja Jātnieku sporta klubs „Kriķi”.

Sacensību augstākajā maršrutā ar 130 cm augstiem šķēršļiem un pārlekšanu notika cīņa par Garkalnes novada kausu. Pamatmaršrutu bez soda punktiem veica septiņi sportiskie pāri, kuri par godalgām sacentās pārlekšanā. Uzvaru izcīnīja Maira Leja ar zirgu Parnel Argus (Jauno jātnieku skola) – 0 soda punkti/35,48 s. Otrajā vietā Sergejs Klokovs ar Arbat (Rīgas Jātnieku klubs) – 0,36,07, trešajā vietā Krista Kliesmete ar Čipendeilu (Jauno jātnieku skola) – 0/41,41.

Savukārt sacensība par Pierīgas pašvaldību kausu risinājās maršrutā ar 120 cm augstiem šķēršļiem – akumulācijas sacensībās ar džokeri. Vienpadsmit sportisti izcīnīja vienādu pozitīvo punktu skaitu – 65, un godalgu sadalījumu izšķīra distancē pavadītais laiks. Uzvarēja Sergejs Klokovs ar Lekriju (Rīgas jātnieku klubs) – 47,57 s, otrajā vietā Tija Alise Jurjāne ar Gracio („Baltic Equestrian Team”) – 48,03, trešajā vietā Sabīne Siliņa ar Kalgari (JSK „Mežstrazdiņi”) – 49,62. Lasīt vēl...

Garkalnes Ziņas

Uz sākumu
Kontakti
Pasākumu plāns
Teritorijas plānojums
Būvvalde
Domes lēmumi
Saistošie dokumenti
Publiskie iepirkumi
Iesniegumi un veidlapas
Garkalnes Novada Vēstis
Foto galerija
Garkalnes Televīzija
SludinājumiDrīzumā

Sestdiena, 1. aprīlis
Mazo Garkalnes novada dziedātāju konkurss "Garkalnes Cālis 2017"
Sestdiena, 8. aprīlis
Garkalnes novada deju kolektīvu atskaites koncerts
Ceturtdiena, 13. aprīlis
Izrāde "Pēc pusnakts"