Garkalne GARKALNE.LV

Garkalnes „MS Rallijs” 2. vieta Ātruma festivālā "Kurzeme 2015"

Ceturtdiena, 2015. gada 8. oktobris
    

30. augustā Liepājas pilsētas centrā noslēdzās Ātruma festivāls – rallijs "Kurzeme 2015", kura centrālais notikums bija Baltijas valstīs senākā autorallija "Kurzeme" 50 gadu jubilejas svinības. Tās atklāja un noslēdza Latvijas prezidents - liels pagodinājums gan sportistiem, gan liepājniekiem, gan pārējiem skatītājiem.

Garkalnes novada biedrības „MS Rallijs” ekipāža - Mārcis Strautiņš un Guntis Mūrnieks izcīnīja 2. vietu klasē 1600 (automašīnām ar dzinēja tilpumu līdz 1600cm3) LR čempionātā rallijsprintā, nostabilizējot 2. vietu čempionāta kopvērtējumā. Izšķirošā cīņa par čempionu titulu risināsies sezonas pēdējā posmā rallijā „Latvija 2015” oktobra beigās. Rallijsprinta 1600 klases kopvērtējumā pēc sešiem posmiem līderis ir Kols, kura kontā ir 237 punkti. 201 punkts un otrā vieta šobrīd ir Strautiņam, bet trešais ar 183 punktiem ir Kalniņš.

„Šogad ir izveidojusies ļoti sīva konkurence, bet neskatoties uz to esam apņēmības un cīņas spara pilni nākamajās sacensībās cīnīties par uzvaru. Kas zina, varbūt beigās veiksme uzsmaidīs mums. Tas ir autosports un viss var notikt”, tā Mārcis Strautiņš.

Visas ziņas

GARKALNES ZIŅAS

Garkalnes Ziņas

NOVADA VĒSTIS

Garkalnes Novada Vēstis

FOTO GALERIJA

SLUDINĀJUMI

Bīstamo koku zāğēšana/Arborista pakalpojumi.

SIA IMPROVEMENT_bruģēšana un labiekārtošana

SKALDĪTA MALKA malkastirgus.lv

AFIŠAS

plakāts
plakāts
plakāts

Visas afišas

Sīkdatņu privātuma politika • Ir jautājumi? Rakstiet