Vai "Fukss Racing" sezona jau beigusies?
 Ceturtdiena, 2015. gada 15. oktobris • 2479
    


Lai arī cīņa par punktiem ir noslēgusies un noskaidroti uzvarētāji savās klasēs, treniņi uz ūdens, par spīti aukstumam, vēl joprojām rit pilnā sparā! Fukss Racing komanda, kura pagājušo sezonu pavadīja tikai pa Baltijas un Latvijas sacensībām, šogad apostīja arī Eiropas gaisu. Protams, gāja ļoti dažādi, cīnījāmies gan ar traumām, gan tehniku, taču bez tā nekur. Lai arī bija dažādas problēmas, spējām parādīt labu sniegumu! Ļoti patīkami bija redzēt, kā vasaras gaitā, talantīgais Ričards Fukss auga un attīstījās salīdzinājumā ar iepriekšējo sezonu.

Manas sezonas rezultāti ir apmierinoši, bet vienmēr var labāk. Salīdzinājumā ar citu valstu sportistiem, piedaloties visos Latvijas posmos, Latvijas kopvērtējumā spēju uzrādīt teicamu rezultātu, 15 braucēju konkurencē ieņemt godpilno 1. vietu. Gribētu piebilst, ka klase "SKI Lite", kurā es braucu, ir visplašāk pārstāvētā klase Latvijā. Diemžēl, no 3 Baltijas posmiem spēju piedalīties tikai vienā – Gulbenes posmā. Pārējie divi – Kauņas un Pērnavas posmi tika izlaisti traumu dēļ. Attiecīgi Baltijas kopvērtējumā ne tik spožs rezultāts – 6. vieta 15 braucēju konkurencē.


Strauji augošais sportists Ričards spēja pārsteigt ar savu rezultātu un to, kāds ātrums šim jaunajam braucējām bija pagājušogad un kāds šogad! Piedaloties visos Baltijas posmos un izlaižot vienu Latvijas posmu, kopvērtējumā gan Baltijā, gan Latvijā 2. vieta! Lai noķertu ātro igauni vēl ir jātrenējas... Pats Ričards saka: "Šajā sezonā es redzēju, ka varu braukt labāk un ka varu konkurēt ar labākiem braucējiem. Treniņi, kuros pavadīju lielāko daļu no ziemas sezonas ļoti man palīdzēja. Es sapratu, ja vēlies sasniegt kaut ko tādu, ko tu vēlies, ir cītīgi jāstrādā un jātrenējas! Ar nepacietību gaidu nākamo sezonu un nākamos piedzīvojumus." Varam secināt tikai to, ka no Ričarda varam vēl daudz ko sagaidīt.

Šogad lieliska iespēja bija piedalīties Eiropas čempionāta posmā Nysā, Polijā. 5 dienu garās sacensības bija lieliska pieredze, satiekot daudzus un dažādus sportistus no dažādām pasaules valstīm, iegūstot jaunas zināšanas par tehniku vai braukšanas stilu. Šajā Eiropas čempionātā mans brālis un komandas biedrs Ričards Fukss nepiedalījās pieredzes trūkuma dēļ, taču arī viņam šis posms bija lieliska iespēja apskatīties uz pasaules labākajiem un pamācīties dažādus "knifiņus", kā arī ko un kā darīt citādāk. Lai arī pirmās emocijas par šo posmu bija vienreizējas, beigu beigās viss izvērtās citādāk. Stāvot uz vienas starta līnijas ar pasaules slaveniem braucējiem, pārņēma ļoti azartiska sajūta. Adrenalīns tik liels, kad dzirdi vēl 16 močus stāvam blakus! Visus trīs braucienus nobraucu ļoti labi, 4., 4. un 2. vieta, kas kopvērtējumā ļāva man ieņemt augsto 3. vietu. Pēc 3. brauciena smaids pa visu seju, nenormāls prieks, taču beigu beigās tehniskajā komisijā, noņemot nost cilindra galvu, tehniskais personāls atzīst manu moci par nederīgu šai klasei – motors ir mazāk jaudīgs nekā citiem. Tātad ar motoru kā citiem, es spētu uzrādīt vēl labākus rezultātus? Noteikumi ir noteikumi, protams, neliela vilšanās sajūta, jo tika pievarēti 1500 kilometri līdz sacensību vietai, taču neesmu nokāris galvu vai pazaudējis cīņas sparu! Tagad jau mans tehniskais personāls motoru ir samainījis un jau gatavojos nākamā gada Eiropas čempionātam!

Fukss Racing komanda vēlas teikt lielu paldies Garkalnes novada Domei par atbalstu! Protams, vēlos pateikties visiem saviem draugiem, ģimenes locekļiem un vecākiem, ka spējāt izturēt visu sezonu, lielo braukāšanu uz sacensībām un garās treniņa dienas!

Rolands Fukss

Garkalnes Ziņas

Uz sākumu
Kontakti
Pasākumu plāns
Teritorijas plānojums
Būvvalde
Domes lēmumi
Saistošie dokumenti
Publiskie iepirkumi
Iesniegumi un veidlapas
Garkalnes Novada Vēstis
Foto galerija
Garkalnes Televīzija
Sludinājumi

eparaksts

Drīzumā

Sestdiena, 15. decembris
Ziemassvētku jampadracis Garkalnes novada senioriem
Svētdiena, 16. decembris
Ziemassvētku eglīte Garkalnes novada bērniem
Otrdiena, 18. decembris
Dejo Latvijas Nacionālā baleta solisti

youtube facebook twitter

Garkalnes Novada Vēstis
Garkalnes Ziņas
Garkalnes Televīzija
Vulfas kundze
Juglas patversme
knab
nva
Brīvprātīgo darbs
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts