Garkalne GARKALNE.LV

Sēņu mači kamanu suņu sportā

Ceturtdiena, 2015. gada 15. oktobris
    


Rudenī Garkalnes meži ir pilni ar sēņotājiem un... kamanu suņu sporta entuziastiem. Sacensības “Sēņu mači 2015” pierādīja, ka mēs cits citam netraucējam. Sēņotāji baudīja dabu un meklēja lielās baravikas, kamēr sportisti ar suņiem cīnījās par ātrākā braucēja statusu.


Šīs mazās sacensības ar vairāk nekā 40 dalībniekiem bija kā iesildīšanās un spēku pārbaude pirms “Baltijas kausa 2015” noslēdzošā posma, kas norisināsies 24. un 25. oktobrī Carnikavā, Zibeņu trasē.

Baikdžoringa disciplīnā bez pārsteigumiem ātrākie bija Kleinbergu ģimenes pārstāvji. Kanikrosā vīriešiem visātrākais skrējējs bija Gatis Goba ar savu suni, dāmām – Jekaterina Plaksina, kurai šīs nav pirmās sacensības un nav pirmā uzvara.

Garkalnietis Mārtiņš Kristons un Reinis Ozoliņš šajā reizē pārstāvēja skūteru klasi, braucot ar diviem suņiem – Sibīrijas haskijiem. Attiecīgi Mārtiņš ieņēma 2. vietu, Reinis – 3. vietu. Uz goda pjedestāla 1. vietas pakāpiena skūteru klasē kāpa Artūrs Jakobsons no Carnikavas.


Arī šobrīd, kad meži vairs nav sēņotāju pilni, braucēji ar suņiem turpina treniņus. Turēsim īkšķus “Baltijas kausa” finālā par Mārtiņu Kristonu skūteru klasē un Ilzi Dombrovsku, kas startēs ar 6 suņu pajūgu. Un lielas ovācijas noteikti būs par mazā Miķeļa Kristona lielo skrējienu ar suni. “Sēņu mačos” godpilnā 1. vieta. “Baltijas kausā” būs lielāka konkurence no kaimiņvalstīm, bet mēs zinām, ka Miķelim izdosies!

Laipni aicināti garkalnieši līdzjutēji 24. un 25. oktobrī Carnikavā turēt īkšķus par mūsējiem. Vairāk informācijas par sacensībām.

Kamanu suņu sporta kluba pārstāve Ilze Dombrovska

Visas ziņas

GARKALNES ZIŅAS

Garkalnes Ziņas

NOVADA VĒSTIS

Garkalnes Novada Vēstis

FOTO GALERIJA

SLUDINĀJUMI

Bīstamo koku zāğēšana/Arborista pakalpojumi.

SIA IMPROVEMENT_bruģēšana un labiekārtošana

SKALDĪTA MALKA malkastirgus.lv

AFIŠAS

plakāts
plakāts
plakāts

Visas afišas

Sīkdatņu privātuma politika • Ir jautājumi? Rakstiet