Sēņu mači kamanu suņu sportā
 Ceturtdiena, 2015. gada 15. oktobris • 2578
    


Rudenī Garkalnes meži ir pilni ar sēņotājiem un... kamanu suņu sporta entuziastiem. Sacensības “Sēņu mači 2015” pierādīja, ka mēs cits citam netraucējam. Sēņotāji baudīja dabu un meklēja lielās baravikas, kamēr sportisti ar suņiem cīnījās par ātrākā braucēja statusu.


Šīs mazās sacensības ar vairāk nekā 40 dalībniekiem bija kā iesildīšanās un spēku pārbaude pirms “Baltijas kausa 2015” noslēdzošā posma, kas norisināsies 24. un 25. oktobrī Carnikavā, Zibeņu trasē.

Baikdžoringa disciplīnā bez pārsteigumiem ātrākie bija Kleinbergu ģimenes pārstāvji. Kanikrosā vīriešiem visātrākais skrējējs bija Gatis Goba ar savu suni, dāmām – Jekaterina Plaksina, kurai šīs nav pirmās sacensības un nav pirmā uzvara.

Garkalnietis Mārtiņš Kristons un Reinis Ozoliņš šajā reizē pārstāvēja skūteru klasi, braucot ar diviem suņiem – Sibīrijas haskijiem. Attiecīgi Mārtiņš ieņēma 2. vietu, Reinis – 3. vietu. Uz goda pjedestāla 1. vietas pakāpiena skūteru klasē kāpa Artūrs Jakobsons no Carnikavas.


Arī šobrīd, kad meži vairs nav sēņotāju pilni, braucēji ar suņiem turpina treniņus. Turēsim īkšķus “Baltijas kausa” finālā par Mārtiņu Kristonu skūteru klasē un Ilzi Dombrovsku, kas startēs ar 6 suņu pajūgu. Un lielas ovācijas noteikti būs par mazā Miķeļa Kristona lielo skrējienu ar suni. “Sēņu mačos” godpilnā 1. vieta. “Baltijas kausā” būs lielāka konkurence no kaimiņvalstīm, bet mēs zinām, ka Miķelim izdosies!

Laipni aicināti garkalnieši līdzjutēji 24. un 25. oktobrī Carnikavā turēt īkšķus par mūsējiem. Vairāk informācijas par sacensībām.

Kamanu suņu sporta kluba pārstāve Ilze Dombrovska

Garkalnes Ziņas

Uz sākumu
Kontakti
Pasākumu plāns
Teritorijas plānojums
Būvvalde
Domes lēmumi
Saistošie dokumenti
Publiskie iepirkumi
Iesniegumi un veidlapas
Garkalnes Novada Vēstis
Foto galerija
Garkalnes Televīzija
Sludinājumi

eparaksts

Drīzumā

Sestdiena, 2. marts
Jauktā kora "Garkalne" 5 gadu jubilejas koncerts
Piektdiena, 8. marts
Melo-M “Maģiskā Radio tūre”
Piektdiena, 22. marts
Filma "Tēvs nakts"

youtube facebook twitter

Garkalnes Novada Vēstis
Garkalnes Ziņas
Garkalnes Televīzija
Vulfas kundze
Juglas patversme
knab
nva
Brīvprātīgo darbs
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts