JSK Kriķi atklāj jāšanas sacensību sezonu
 Trešdiena, 2016. gada 24. februāris • 2603
    


20. februāri tika dots starts Latvijas jāšanas federācijas (LJF) Ziemas čempionāta jāšanas sportā šķēršļu pārvarēšanā I posmam, kurā startēja JSK Kriķi sportistes Laura Luize Leinerte un Sintija Semeņkova. Sacensības notika sporta centra “Kleisti” slēgtajā manēžā. Bija ļoti liels dalībnieku skaits, un sacīkstes risinājās no agra rīta līdz pusnaktij. Tās notika septiņos maršrutos, dažādās zirgu un sportistu vecuma un meistarības grupās.

L. L. Leinerte startēja ar savu zirgu Passo konkurencē bērniem līdz 16 gadiem ar šķēršļu augstumu 100 cm un pārliecinoši ieguva 1. vietu: "Priecājos atkal piedalīties sacensībās, jo iepriekš bija neliels pārtraukums. Ar savu zirgu bijām labākie, pateicoties treniņiem vasarā, jo ziemā treniņi ir apgrūtināti, jo mums nav manēžas, kas atļauj trenēties visos laika apstākļos un vakaros, kas āra laukumos nav iespējams. Bet neskatoties uz to esam labā formā. Maršruts nebija viegls – vajadzēja izjāt precīzi un ātri, kas mums arī izdevās."

S. Semeņkova: "Startēju ar zirgu Charle de Lune, ar kuru sāku jāt tikai šogad. Ieguvām 11. vietās abos maršrutos – atvērtā maršrutā 120 cm un jauniešu konkurencē līdz 21 gadam ar šķēršļu augstumu 120 cm. Nopietnu konkurenci atvērtajā maršrutā sastādīja labākie Lietuvas sportisti, taču prieks, ka maršrutu izgājām bez soda punktiem un pārlēcām 130 cm augsto džokeri. Šobrīd ir grūtāk sagatavoties kā vasarā, īpaši trenējoties lekšanā ar augstiem šķēršļiem. Arī mani maršruti nebija viegli un otrajā maršrutā startējām ap pusnakti. Tagad turpinām gatavoties nākamajiem posmiem."

Paldies Garkalnes novada Domei par ieguldījumu un atbalstu jauno sportistu dalībai dažādās sacensībās!

Garkalnes Ziņas

Uz sākumu
Kontakti
Pasākumu plāns
Teritorijas plānojums
Būvvalde
Domes lēmumi
Saistošie dokumenti
Publiskie iepirkumi
Iesniegumi un veidlapas
Garkalnes Novada Vēstis
Foto galerija
Garkalnes Televīzija
Sludinājumi

eparaksts

Drīzumā

Sestdiena, 2. marts
Jauktā kora "Garkalne" 5 gadu jubilejas koncerts
Piektdiena, 8. marts
Melo-M “Maģiskā Radio tūre”
Piektdiena, 22. marts
Filma "Tēvs nakts"

youtube facebook twitter

Garkalnes Novada Vēstis
Garkalnes Ziņas
Garkalnes Televīzija
Vulfas kundze
Juglas patversme
knab
nva
Brīvprātīgo darbs
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts