Garkalne – vieta, kur trenējas un uzvaras laurus plūc kamanu suņu sportisti
 Ceturtdiena, 2016. gada 31. marts • 1877
    


Garkalne ir viena no retajām vietām Latvijā, kur tik aizrautīgi tiek attīstīts un popularizēts kamanu suņu sports Latvijā. Par to liecina divas sacensības aprīlī, kur interesenti var iepazīt šo aizraujošo sporta veidu.

Ikgadējs pasākums ir “Zaļo gurķu” sacensības, ko organizē Kamanu suņu sporta klubs sadarbībā ar SIA “Vulfas kundzi”. Zaļo gurķu statuss tiek piešķirts iesācējiem, kuriem šīs ir pirmās kamanu suņu sacensības. Tā ir iespēja izmēģināt savus un suņa spēkus pirms lielajām sacensībām, papildus apgūt sacensību noteikumus, apdzīšanas manevrus, lai pēc tam jau piedalītos kādā no Baltijas kausa posmiem (1. Baltijas kausa posms 9. un 10. aprīlī arī norisināsies Garkalnes novadā).

Šīs iesācēju sacensības vieno ne tikai tos, kuri grib izmēģināt, kas ir kanikross jeb skriešana ar suni vai kādu citu no kamanu suņu sporta veidiem. Šis notikums vieno visus kamanu suņu sporta fanus, jo ir iespēja atkal satikties, izrunāties par treniņu un sacensību plāniem, apspriest labāko tehniku, un galvenais – samīļot tik daudz suņu. Jo viņi jau šajā pasākumā ir paši galvenie. Viņi ir tie, kas saimniekam neļauj sēdēt mājās uz dīvāna, bet pavadīt mežā, aktīvi sportojot.

Ja esi ko dzirdējis par šiem sporta veidiem, bet neesi nekad mēģinājis, nāc droši skatīties un jautāt pēc padoma.

Ar sportistiem, suņiem un skatītājiem tiksimies 2. aprīlī plkst. 11.00 Garkalnē, meža malā, tieši pretim Garkalnes stacijai.

Ilze Dombrovska, Kamanu suņu sporta klubs

Garkalnes Ziņas

plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts