Garkalne GARKALNE.LV

"Pa Saulei" izcīna Sudraba Čikas krustu 10. starptautiskajā koru konkursā Zadarā

Trešdiena, 2016. gada 1. jūnijs
    

Diriģents Jānis Ozols kopā ar Garkalnes novada jaukto kori "Pa Saulei" atgriezies no 10. starptautiskā koru konkursa Zadarā, Horvātijā, no kura mājās pārveduši Sudraba Čikas krustu, izcīnot otro vietu jaukto koru grupā.

Konkursā šogad kopumā piedalījās 18 kori, no kuriem 11 cīnījās tieši jaukto koru grupā. Lai varētu piedalīties šajā koru konkursā, koriem pirms tam žūrijai bija jāiesniedz gan audio, gan video faili, kā arī izvēlētā skaņdarbu programma. Pēc rūpīga žūrijas darba, arī koris “Pa Saulei” kļuva par šī konkursa dalībnieku.

Konkursa programmā “Pa Saulei” izpildīja gan latviešu komponistu Ērika Ešenvalda un Pētera Vaska skaņdarbus, kā arī ārzemju komponistu Johann Hermann Schein un Jake Runestand skaņdarbus.

"Jāsaka, ka mēs izdarījām maksimāli visu, kas bija mūsu spēkos. Bija liels gods sacensties Grand Prix izcīņā ar kori, kura dziedātāji principā ir profesionāļi. Viņu ikdiena no rīta līdz vakaram ir saistīta ar mūziku un mēs noteikti varam no viņiem daudz mācīties. Esmu gandarīts par kora panākumiem, kas atkal un atkal parāda to, ka koru dziedāšana Latvijā ir ļoti augstā līmenī!” stāsta kora diriģents Jānis Ozols.

Visas ziņas

DRĪZUMĀ

Sestdiena, 21. septembris
Leļļu izrāde bērniem "Nelūgtais ciemiņš"

Piektdiena, 27. septembris
Gruzijas folkloras grupas "Chveneburebi" koncerts

Piektdiena, 11. oktobris
Koncertprogramma "Sirdspuksti"

GARKALNES ZIŅAS

Garkalnes Ziņas

NOVADA VĒSTIS

Garkalnes Novada Vēstis

FOTO GALERIJA

SLUDINĀJUMI

Sliežu ceļu montiera darbs Garkalnes novadā

Bīstamo koku zāğēšana/Arborista pakalpojumi.

Pievedu ar pašizgāzēju

AFIŠAS

plakāts
plakāts
plakāts

Visas afišas

Pašvaldības privātuma politikaSīkdatņu privātuma politika
Pamanījāt kļūdu? Ir jautājumi? Rakstiet