Garkalne GARKALNE.LV

Garkalnes kausu izcīna Aleksandrs Šakurovs

Pirmdiena, 2016. gada 20. jūnijs
    


Sestdien, 18. jūnijā, notika Garkalnes novada un Pierīgas pašvaldību kausa izcīņas sacensības jāšanas sportā šķēršļu pārvarēšanā, kuras rīkoja jātnieku sporta klubs “Kriķi”. Galvenajā maršrutā uzvaru izcīnīja Aleksandrs Šakurovs ar zirgu Ispravņik.

Sacensības risinājās sešos maršrutos, un galvenais no tiem bija Garkalnes novada kausa izcīņa konkūrā ar 130 cm augstiem šķēršļiem un vienu pārlekšanu uz laiku. Pamatdistanci bez soda punktiem veica četri sportiskie pāri un sacentās pārlekšanā. Uzvaru izcīnīja Aleksandrs Šakurovs ar zirgu Ispravņik (“Bajāri”), kurš vienīgais arī tagad bija nekļūdīgs un saīsināto distanci veica 43,95 sekundēs. Otrajā vietā mājiniece Sintija Semeņkova ir Irwinds Wing (JSK “Kriķi”) – 4 s.p./38,56 s, trešajā vietā Andis Vārna ar Cellstial (SK “Quattro”) – 8/36,56, ceturtajā vietā Sabīne Siliņa ar Kalgari (JSK “Mežstrazdiņi”) – 8/38,16.

Sacensību galvenā maršruta uzvarētājs Aleksandrs Šakurovs: “Bija labas sacensības, mājīga atmosfēra un viss labi noorganizēts. Maršruti nebija sarežģīti, un es cīnījos vairāk ar savu zirgu, nevis maršrutu. Ispraviņik ir sarežģīts zirgs, tāpēc arī ļoti priecājos par to, ka pārlekšanu veicām tīri, bet katru reizi jau par uzvaru ir prieks. Zirgu iegādājos pirms gada, taču nopietni ar to sāku strādāt kopš rudens, jo daudz piedalījos sacensībās, trenēju citus zirgus. Tagad, kad strādājam kopā intensīvāk, ceru, ka sezonas beigās varēsim veikt arī augstākus maršrutus. Varbūt pat jūlija beigās mēģināsim startēt Pasaules kausa izcīņas Rīgas posmā “Grand Prix” maršrutā. Zirgs ir salīdzinoši jauns, tam ir desmit gadu, un sportiskā karjera vēl priekšā.”

Savukārt Pierīgas pašvaldību kausa izcīņa risinājās maršrutā ar 120 cm augstiem šķēršļiem, divās fāzēs. Uzvaru izcīnīja Andis Vārna ar Florentea (SK “Quattro”) ar rezultātu 0 s.p./39,66 s. Otrajā vietā Jānis Rimeiks ar Roblesu (JSK “Montepals”) – 0/47,42, trešajā vietā Sabīne Siliņa ar Fantastu (JSK “Mežstrazdiņi”) – 4/38,03.

Citos maršrutos uzvarēja: Nr. 1, šķēršļu augstums līdz 80 cm – Agris Seilis ar Geitu (z/s “Priežkalni”); Nr. 2, 100 cm, 2 fāzēs – Amanda Tartilova ar Čārliju (JSK “Princis”); Nr. 3, 110 cm, akumulācijas maršruts ar džokeri – Aleksandra Kalnozola ar Krīgeru (z/s “Tīraines staļļi”); Nr. 4, 115/120 cm, sacensības ar handikapu, 2 fāzēs, piedalās juniori un jaunie jātnieki – Sabīne Siliņa ar Kalgari (JSK “Mežstrazdiņi”).

Plašāka informācija LJF mājaslapas sadaļā Rezultāti.

Sacensībām bija pieteicies rekordliels dalībnieku skaits, taču solītā lietus un vētras dēļ daudzi sportisti uz startu neieradās, bet tas netraucēja saglabāt tradicionāli sirsnīgo šī turnīra gaisotni.

JSK “Kriķi” izsaka pateicību visiem sportistiem un skatītājiem, kuri ieradās uz sacensībām, taču vislielāko paldies sacensību organizatori vēlas teikt Garkalnes novada un Pierīgas pašvaldību kausa’2016 atbalstītājiem:
“Havens barība” – par gardajiem kārumiem 80 cm maršruta labākajiem;
“Debets.lv” – par veselīgajām medus burciņām mūsu sportistiem;
Zirglietu veikalam “Kentaurs” par dāvanu kartēm 100 cm maršruta labākajiem un iespēju mūsu sportistiem papildināt savu zirglietu klāstu;
SIA “LeoHorse” – par garšīgajām balvām mūsu četrkājainajiem sportistiem;
“Dona” maiznīcai – par gardo maizi un cepumiem;
Valmiermuižas alus darītavai – par atveldzējošajiem iesala dzērieniem “Zelta zirgs”;
“Lytagra” zirglietām – par noderīgajām zirglietām mūsu jaunajiem jātniekiem;
“Nicety” – par bioloģisko zirgu barību Pierīgas pašvaldību kausa un Garkalnes novada kausa maršruta labākajiem;
“Abavas vīna darītavai” – par atveldzējošajiem dzērieniem mūsu pieaugušajiem sportistiem un zirgu īpašniekiem;
“Facom” – par izturīgajiem instrumentiem mūsu sportistu ikdienas darbiem;
Latvijas Jātnieku federācijai – par tehnisko nodrošinājumu;
“Tataki” – par simpātiju balvām;
Sacensību galvenajiem atbalstītājiem – Garkalnes novada Domei par finansiālo atbalstu un dāvanām Garkalnes novada kausa maršruta labākajiem.

LJF Preses dienests un JSK “Kriķi”

Visas ziņas

GARKALNES ZIŅAS

Garkalnes Ziņas

NOVADA VĒSTIS

Garkalnes Novada Vēstis

FOTO GALERIJA

SLUDINĀJUMI

Bīstamo koku zāğēšana/Arborista pakalpojumi.

SIA IMPROVEMENT_bruģēšana un labiekārtošana

SKALDĪTA MALKA malkastirgus.lv

AFIŠAS

plakāts
plakāts
plakāts

Visas afišas

Sīkdatņu privātuma politika • Ir jautājumi? Rakstiet