Garkalne GARKALNE.LV

Par sporta kluba “Kriķi” aktīvāko mēnesi

Otrdiena, 2016. gada 30. augusts
    


Latvijas IV Olimpiādes apbalvošanas ceremonija -Sintija Semeņkova un Irwinds Wing - bronzas medaļas ieguvēji

Jūlijs jātnieku sporta klubam “Kriķi” ir kļuvis par šīs sezonas visnotaļ aktīvāko mēnesi. Kopumā mūsu kluba vārds ir izskanējis 5 sacensībās, no kurām divas bijušas starptautiska mēroga. Pašā jūlija sākumā Latvijā notika viens no gaidītākajiem šī gada sporta notikumiem – Latvijas IV Olimpiāde, kuras ietvaros norisinājās sacensības arī jāšanas sportā, konkūra un iejādes disciplīnās. Mūsu kluba un arī Garkalnes novada godu konkūra sacensībās aizstāvēja Sintija Semeņkova ar zirgu Irwinds Wing. Duets startēja maršrutos ar šķēršļu augstumu līdz 130 cm un 140 cm, abi starti bija veiksmīgi, kas kopvērtējumā rezultējās ar godpilnās 3.vietas un bronzas medaļas ieguvi.


Latvijas IV Olimpiādes jāšanas sporta disciplīnas labākie:
1.vieta - Ģirts Bricis ar zirgu Carlord (Babītes novads)
2.vieta - Dainis Ozols ar zirgu Cristal (Lielvārdes novads)
3.vieta - Sintija Semeņkova ar zirgu Irwinds Wing (Garkalnes novads)

Taču ar to 2.- 3.jūlija nedēļas nogale nebeidzās. Jau nākamajā dienā pēc olimpiādes – 3.jūlijā - Sintija Semeņkova un Paula Glāzere devās uz Inčukalnu, lai piedalītos JJS Turnīra 2.posma sacensībās. Sintija Semeņkova šoreiz startēja ar zirgiem Cartje un Clair de Lune, bet Paula Glāzere ar zirgu Carlos Z. Šīs sacensības veiksmīgas izvērtās Paulai un Carlos Z – 100 cm maršrutā duets izcīnīja 5.vietu. Tomēr jāpiemin, ka, lai arī Sintija šajās sacensībās godalgas neizcīnīja, viņai izdevās saņemt vajadzīgo punktu skaitu, lai noturētu 1.vietu turnīra kopvērtējumā, jātnieku konkurencē līdz 25 gadu vecumam.

9. jūlijā mūsu jātnieces viesojās Cesvainē, lai startētu Cesvaines kausa 2016 sacensībās konkūrā. Šajās sacensībās Sintija Semeņkova ar zirgu Clair de Lune izcīnīja 6.vietu 110 cm maršrutā, maršrutu veicot bez soda punktiem 57,03 sec.

14.-16.jūlijā Sintija Semeņkova ar zirgu Irwinds Wing piedalījās kaimiņvalsts rīkotajās sacensībās Cavalor Baltic Summer Cup 2016, kuras norisinājās Ruilā, Igaunijā. Visu trīs dienu gaitā mūsu sportistu pāris startēja U25 konkurences maršrutos. Pirmajā dienā maršruta šķēršļu augstums sasniedza 125 cm, bet otrajā un trešajā dienā – 130 cm. Šīs sacensības bija visnotaļ veiksmīgas mūsējiem – 125 cm maršrutā duets ierindojās 7. Vietā, taču otrās un trešās dienas maršrutos izcīnīja uzvaru. Īpaši interesants bija fakts, ka otrās dienas maršrutā bija divas pirmās vietas, jo Sintijas Semeņkovas un Lietuvas jātnieka M. Petraiša iegūtais rezultāts bija identisks – jāšanas sportā tā ir ļoti reta parādība. Taču trešās dienas maršrutā iegūtā uzvara Sintijai un Irwinds Wing bija viennozīmīga, atstājot Lietuvas jātnieku otrajā vietā.


CSI2*-W/CSIYH1*Rīga–2016 Sintija Semeņkova un Irwinds Wing 130 cm


CSI2*-W/CSIYH1*Rīga–2016 Sintija Semeņkova un Irwinds Wing 135 cm

Jūlija sacensību maratonu noslēdzām tepat Rīgā – Pasaules kausa Centrāleiropas zonas finālā CSI2*-W/CSIYH1*. Arī šīs sacensības norisinājās trīs dienu garumā, tomēr maršrutu augstumi sasniedza jau 130 un 135 cm. CSI2*-W/CSIYH1* pirmajā dienā Sintija Semeņkova un Irwinds Wing ieguva 8 s.p., otrajā dienā pārim izdevās ierindoties 7.vietā, veicot maršrutu bez kļūdām 60,42 sec., bet trešajā dienā duets ieguva 4 s.p.

Lelde Maija Līce
Foto: LJF

Visas ziņas

GARKALNES ZIŅAS

Garkalnes Ziņas

NOVADA VĒSTIS

Garkalnes Novada Vēstis

FOTO GALERIJA

SLUDINĀJUMI

Bīstamo koku zāğēšana/Arborista pakalpojumi.

SIA IMPROVEMENT_bruģēšana un labiekārtošana

SKALDĪTA MALKA malkastirgus.lv

AFIŠAS

plakāts
plakāts
plakāts

Visas afišas

Sīkdatņu privātuma politika • Ir jautājumi? Rakstiet