Jauniešiem patīk Tag regbijs!
 Otrdiena, 2016. gada 4. oktobris • 656
    


FOTO: Zigismunds Zālmanis, (RFC „Livonia”)

Pie tāda secinājuma nonācis RFC „Livonia” kluba komandas „Garkalne/Livonia” spēlētājs Roberts Miksons, kurš šosezon daudz darījis, lai popularizētu Tag regbiju dažādu Latvijas skolu audzēkņu vidū.

„Runājot par Tag regbiju, jāsecina, ka šeit sakrīt mūsu kluba un Latvijas Regbija federācijas intereses, lai piesaistītu vairāk bērnu mūsu sporta veidam,” pastāstīja Roberts Miksons. „Un caur šī regbija paveida prizmu mums jau ir izdevies piesaistīt bērnus regbijam kā tādam.”

„Garkalnes skolā jau 13 līdz 15 bērni no piektās līdz sestajai klasei ir izrādījuši dziļāku interesi par regbiju,” turpina Miksons. „Mūsu nākamais solis varētu būt sacensību organizācija starp skolām, kurās interese par regbiju varētu turpināties jau nopietnākā līmenī. Un tādas Garkalnē ir vairākas,” saka R. Miksons.

„Vienā skolā strādāju pa vienai nedēļai. Tagad mūsu uzmanības centrā ir Berģu Mūzikas un mākslas skola. Nodarbības Tag regbijā notiek no ceturtās klases uz augšu. Bērniem un jauniešiem šis ovālās bumbas paveids patīk! Pēc basketbola, futbola un volejbola bumbām ir diezgan liela interese iemācīties spēlēt arī ar regbija ovālo bumbu. Pie sasniegtā neapstāsimies, un iesim vēl tālāk un plašāk,” nobeidz Roberts Miksons.

Garkalnes Ziņas

Uz sākumu
Kontakti
Pasākumu plāns
Teritorijas plānojums
Būvvalde
Domes lēmumi
Saistošie dokumenti
Publiskie iepirkumi
Iesniegumi un veidlapas
Garkalnes Novada Vēstis
Foto galerija
Garkalnes Televīzija
SludinājumiDrīzumā

Sestdiena, 1. aprīlis
Mazo Garkalnes novada dziedātāju konkurss "Garkalnes Cālis 2017"
Sestdiena, 8. aprīlis
Garkalnes novada deju kolektīvu atskaites koncerts
Ceturtdiena, 13. aprīlis
Izrāde "Pēc pusnakts"