Garkalne GARKALNE.LV

Jauniešiem patīk Tag regbijs!

Otrdiena, 2016. gada 4. oktobris
    


FOTO: Zigismunds Zālmanis, (RFC „Livonia”)

Pie tāda secinājuma nonācis RFC „Livonia” kluba komandas „Garkalne/Livonia” spēlētājs Roberts Miksons, kurš šosezon daudz darījis, lai popularizētu Tag regbiju dažādu Latvijas skolu audzēkņu vidū.

„Runājot par Tag regbiju, jāsecina, ka šeit sakrīt mūsu kluba un Latvijas Regbija federācijas intereses, lai piesaistītu vairāk bērnu mūsu sporta veidam,” pastāstīja Roberts Miksons. „Un caur šī regbija paveida prizmu mums jau ir izdevies piesaistīt bērnus regbijam kā tādam.”

„Garkalnes skolā jau 13 līdz 15 bērni no piektās līdz sestajai klasei ir izrādījuši dziļāku interesi par regbiju,” turpina Miksons. „Mūsu nākamais solis varētu būt sacensību organizācija starp skolām, kurās interese par regbiju varētu turpināties jau nopietnākā līmenī. Un tādas Garkalnē ir vairākas,” saka R. Miksons.

„Vienā skolā strādāju pa vienai nedēļai. Tagad mūsu uzmanības centrā ir Berģu Mūzikas un mākslas skola. Nodarbības Tag regbijā notiek no ceturtās klases uz augšu. Bērniem un jauniešiem šis ovālās bumbas paveids patīk! Pēc basketbola, futbola un volejbola bumbām ir diezgan liela interese iemācīties spēlēt arī ar regbija ovālo bumbu. Pie sasniegtā neapstāsimies, un iesim vēl tālāk un plašāk,” nobeidz Roberts Miksons.

Visas ziņas

GARKALNES ZIŅAS

Garkalnes Ziņas

NOVADA VĒSTIS

Garkalnes Novada Vēstis

FOTO GALERIJA

SLUDINĀJUMI

Bīstamo koku zāğēšana/Arborista pakalpojumi.

SIA IMPROVEMENT_bruģēšana un labiekārtošana

SKALDĪTA MALKA malkastirgus.lv

AFIŠAS

plakāts
plakāts
plakāts

Visas afišas

Sīkdatņu privātuma politika • Ir jautājumi? Rakstiet