Upesciema doktorāts
 Trešdiena, 2017. gada 15. marts • 3075
    

“Upesciema doktorāts” atrodas Garkalnes novadā, Upesciemā, Skolas ielā 10. Šajā gadā pacientu reģistrācija notiek pie ģimenes ārstes Gundegas Veides (IK “Veides ārstu prakse”). “Upesciema doktorāta” apkalpes zona ir Garkalnes novads un pašreiz reģistrēti ap 900 novada iedzīvotāju. Daudzi no tiem ir bērni, kuri apmeklē tuvumā esošo skolu un pirmskolas iestādes. Pašreizējie “Upesciema doktorāta” darba laiki ir otrdienās no 14 līdz 17 un ceturtdienās no 10 līdz 13, kad vienlaikus notiek gan ārsta, gan sertificētas medicīnas māsas pieņemšana.Liela daļa darba notiek izbraukumos. Tālruņa zvani tiek pieņemti 8 stundas katru darba dienu. Mājas vizīšu pieteikumi katru darba dienu līdz plkst. 15. Vēlams tās pieteikt pēc iespējas agrāk (no 8 līdz 10).

Prakses pārņemšanas posmā iespējamas darba laiku un personāla izmaiņas, kas tiek pakāpeniski papildināti un veidoti pēc nepieciešamības. Plānots, ka iestādē strādās tikai sertificēti medicīnas darbinieki.

“Upesciema doktorāts” sniedz visus ģimenes ārsta pakalpojumus: pacientu pieņemšanu, ārstēšanu, profilaktiskās apskates, vakcināciju, pārsiešanas, nelielas ķirurģiskas manipulācijas.

Iespējama pacientu pieņemšana latviešu, krievu un angļu valodās. Valsts neapmaksāto pakalpojumu gadījumos iespējams izmantot apdrošināšanas polises.

Izveidota sadarbība ar ģimenes ārsti Daci Pavlovu (Ādaži, Gaujas iela 11-6) par savstarpēju aizvietošanu atvaļinājuma laikā.

IK “Veides ārstu prakse” kontakti:
Garkalnes nov., Upesciems, Skolas iela 10, tālr. 67990914
Rīga, Kursīšu iela 4, tālr. 67611642

Aktuālā informācija par darba laikiem atrodama mājas lapā www.dr-gundega.lv un www.garkalne.lv

Garkalnes Ziņas

plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts