Kļūsti par www.brivpratigie.lv administratoru savā reģionā
 Piektdiena, 2017. gada 7. aprīlis • 976
    

Kļūsti par Brīvprātīgā darba informācijas sistēmas satura administratoru Garkalnes novadā! Mēs aicinām Tevi kļūt par mūsu mājas lapas www.brivpratigie.lv satura administratoru Garkalnes novadā, lai mēs visi kopīgi Latvijas sabiedrībai nodrošinātu gan iespēju pieteikties brīvprātīgajam darbam, gan piedāvāt iespēju darboties brīvprātīgi, visos Latvijas reģionos.

No 2016. gada 1.janvāra spēkā ir stājies Brīvprātīgā darba likums. Likuma mērķis ir sekmēt brīvprātīgo darbu un veicināt sabiedrības līdzdalību brīvprātīgajā darbā. Mājas lapa kalpos kā interneta vides palīgrīks visiem brīvprātīgajā darbā iesaistītajiem. Vēlamies atrast sadarbības partnerus (informācijas sistēmas (www.brivpratigie.lv) satura administratorus), kuri savos reģionos ir gatavi kļūt par mājas lapas administratoriem.

Aicinām pieteikties tās pašvaldības iestādes un nevalstiskās organizācijas, kuru darbība atbilst likumiem "Par pašvaldībām", "Biedrību un nodibinājumu likums", "Brīvprātīgā darba likums" un statūtos ir noteikta Brīvprātīgā darba nodrošināšana, sekmēšana vai organizēšana, vai Sadarbības partnerim ir pieredze Brīvprātīgā darba sekmēšanas, nodrošināšanas vai organizēšanas jomā.

Ja esi ieinteresēts, sazinies ar mums un mēs Tevi iepazīstināsim ar izstrādāto mājas lapu www.brivpratigie.lv un tās administrēšanas procesu, pārrunāsim sadarbības līgumu un iespējamo sadarbības modeli, kā arī turpmākās darbības tās veidošanai.

Iepazīsties – www.brivpratigie.lv.

Garkalnes Ziņas

Uz sākumu
Kontakti
Pasākumu plāns
Teritorijas plānojums
Būvvalde
Domes lēmumi
Saistošie dokumenti
Publiskie iepirkumi
Iesniegumi un veidlapas
Garkalnes Novada Vēstis
Foto galerija
Garkalnes Televīzija
Sludinājumi

eparaksts

Drīzumā

Ceturtdiena, 24. maijs
Koncerts "100 gadus vainagā vītas – Gruzija un Latvija"
Ceturtdiena, 14. jūnijs
Māsas Balanas ielūdz izraēliešu pianistu Ilanu Rehtmanu

youtube facebook twitter

Garkalnes Novada Vēstis
Garkalnes Ziņas
Garkalnes Televīzija
Vulfas kundze
Juglas patversme
knab
nva
Brīvprātīgo darbs
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts