Maksibasketbolā garkalnieši pirmie
 Trešdiena, 2017. gada 3. maijs • 350

Maksibasketbola K55+ vietu sadalījums: 1. "Garkalnes novads", 2. "Ikšķile", 3. BK "Tukums"

Latvijas Maksibasketbola čempionātā K55+ vecuma grupas medaļu ieguvēji kļuva zināmi piektdien Rīgā, "Turībā" un sestdien Siguldas sporta skolā. Finālā "Garkalnes novads" ar 77:57 pārspēja "Ikšķili". Uzvarētājiem ar Igors Lūķis guva 18 punktus un izcīnīja 16 atlēkušās bumbas. Spēlē par bronzas medaļām BK "Tukums" uzvarēja "Ķekavu" - 70:61. Tukumnieku rindās Uldim Feldmanim 24 punkti, bet Andris Liepiņš sasniedza "triple-double".

K55+ finālspēles
Spēle par 1. vietu
"Ikšķile" - "Garkalnes novads" 57:77 (22:20, 14:17, 5:17, 16:23)
"Ikšķile": Neilands 22+7 AB, Vecums 14+8 AB, Purmalis 7, Vanags 5+5 AB, Andža 5, Rudzītis 2+5 AB, Kraševskis 2, Egle.
"Garkalnes novads": Lūķis 18+15 AB, Cālītis 15+8 AB+8 RP, Jansons 15, Rudzītis 8, Laurs 7, Ruģelis 4+5 AB, Viļums 4, Ungurs 3, Upītis 2, Birze 1, Vonsovičs, Strauss.

Latvijas Maksibasketbola čempionāta K60+ vecuma grupā piektdien Rīgā, "Turībā" un sestdien Allažu sporta centrā kļuva zināms medaļu sadalījums. Finālā "Garkalnes novads" ar 104:64 uzveica "Ikšķili". Uzvarētājiem ar 32 punktiem izcēlās Igors Lūķis.

Spēlē par bronzas medaļām BK "Tukums" ar 66:48 pārspēja "Limbažus". Tukumniekiem ar 14 punktiem rezultatīvākais bija Jānis Leingards.