Garkalne GARKALNE.LV

Garkalnes novada kausu 2017 izcīna Andis Vārna ar zirgu Dendelin

Ceturtdiena, 2017. gada 18. maijs
    


No kreisās: SIA "Fine Automobiles" - RC Retro auto noma īpašnieks Roberts Cimmermanis, Debets.lv pārstāve Vija Glāzere, Garkalnes novada kausa ieguvējs Andis Vārna ar zirgu Dendelin, JSK Kriķi pārstāve Lelde Maija Līce.

14. maijā norisinājās Garkalnes novada un Pierīgas pašvaldību kauss – ikgadējās jāšanas sporta sacensības šķēršļu pārvarēšanā. Uzvaru galvenajā maršrutā un Garkalnes novada kausu 2017 izcīnīja Andis Vārna ar zirgu Dendelin. Sacensības noritēja piecos maršrutos, sākot no maršruta ar šķēršļu augstumu 100 cm līdz pat maršrutam ar šķēršļu augstumu līdz 130 cm, ar pārlekšanu, kura ietvaros norisinājās cīņa par Garkalnes novada kausu.

Galvenajā maršrutā sacentās 11 sportiskie pāri, no kuriem pamatdistanci bez sodam punktiem izdevās veikt trim – Andim Vārnam ar zirgiem Dendelin un D.Fradin no sporta kluba Quattro, un Kristai Kliesmetei ar zirgu Carlson 102 no Jauno jātnieku skolas (JJS). Šiem duetiem tālākā cīņa par Garkalnes novada kausu noritēja pārlekšanā, kur veiksmīgāks izrādījās Andis Vārna, ar abiem zirgiem maršrutu veicot bez soda punktiem, Krista Kliesmete ar Carlson 102 ierindojās 3. vietā. 4. vietu maršrutā izcīnīja Sabīne Siliņa ar zirgu Kalgari no JSK Mežstrazdiņi, 5. vietu izcīnīja Lietuvas sportists Tadas Šeškas ar zirgu Evelka, pārstāvot Zigmo Žirgai, bet 6. vietu izcīnīja mājiniece Sintija Semeņkova ar zirgu Clair de Lune, pārstāvot Jātnieku sporta klubu Kriķi.


Pierīgas pašvaldību kausa izcīņas maršruta uzvarētājs Mārtiņš Pilders ar zirgu Cavallo (JSK Zāgkalni).

Savukārt Pierīgas pašvaldību kausu, kura izcīņa notika maršrutā ar šķēršļu augstumu līdz 120 cm, ar džokeri, šogad ieguva Mārtiņš Pilders ar zirgu Cavallo no Jātnieku sporta kluba Zāgkalni, maršrutā iegūstot maksimālo punktu skaitu un to veicot 59,82 sec. 2. vietu izcīnīja sacensību organizatoru komandas JSK Kriķi sportiste Sintija Semeņkova ar zirgu Clair de Lune, atpaliekot no uzvarētāju dueta par 2 sekundēm. 3. vietu ieņēma Krista Kliesmete ar zirgu Avensine no JJS, 4. un 6. vietu ieguva Aleksandrs Šakurovs ar zirgiem Colta un Arturo no Rīgas jātnieku kluba, bet 5. vietu izcīnīja Nikolajs Zaicevs ar zirgu Enjoy no Burtnieku zirgaudzētavas.


JSK Kriķi pārstāve Sintija Semeņkova ar zirgu Clair de Lune Garkalnes novada kausa izcīņas maršrutā.

Parējos maršrutos uzvaras guva: 1 A (100 cm bērniem līdz 16 gadu vecumam) - Laura Fiodorovaitė ar zirgu Sanremo (Zigmo Žirgai), 1 B (100 cm amatieriem) – Aija Patmalniece ar zirgu Monte Kristo (RJSK Sport de Lux), 1 C (100 cm bez ierobežojumiem) – Edīte Vāgnere ar zirgu Lobijs (JSK Zelta pakavs), 2 (110 cm bez ierobežojumiem) – Tadas Šeškas ar zirgu Juta (Zigmo Žirgai), 3 (115/120 cm zirgiem līdz 6/7 gadu vecumam) – Krista Kliesmete ar zirgu Fumo Twirre (JJS). Sīkāka informācija par rezultātiem pieejama Latvijas Jātnieku Federācijas mājaslapā.

JSK Kriķi sacensībās pārstāvēja 10 sportiskie pāri – Džuljeta Jēkabsone ar zirgu Contests, Velta Romāne ar zirgu Klasika, Roberts Škapars ar zirgiem Irwinds Wind un Langust, Karīna Pavāre ar zirgu Consensus un Sintija Semeņkova ar zirgiem Klondaik, Kipra, Geita, Carlos Z un Clair de Lune. Maršrutā 1 A (100 cm bērniem līdz 16 gadu vecumam) 5. vietu izdevās iegūt Džuljetai Jēkabsonei ar zirgu Contests, maršrutā 1 B (100 cm amatieriem) 2. vietu ieguva Roberts Škapars ar zirgu Irwinds Wind, maršrutā Nr. 3 (115/120 cm zirgiem līdz 6/7 gadu vecumam) 3. vietu izcīnīja Sintija Semeņkova ar zirgu Carlos Z, bet Sintijai Semeņkovai ar zirgu Clair de Lune sacensības bija īpaši veiksmīgas, jo, kā jau iepriekš minēts, Pierīgas pašvaldību kausa maršrutā (120 cm ar džokeri) duets ieguva godpilno 2. vietu, bet Garkalnes novada kausa izcīņas maršrutā (130 cm ar pārlekšanu) pāris ieguva 6. vietu.

JSK Kriķi valdes priekšsēdētāja Paula Glāzere sacensības vērtē pozitīvi: “Sacensības izdevās veiksmīgi. Salīdzinājumā ar pagājušo gadu, laiks mūs ļoti lutināja, kas organizatorisko procesu padarīja ievērojami vieglāku, arī jātniekiem noteikti bija patīkamāk aizvadīt laiku sacensībās. Lepojos, ka JSK Kriķi pārstāvjiem izdevās iegūt vairākas godalgotās vietas, īpaši priecājos par Sintijas un Carlos Z panākumiem maršrutā līdz 115/120 cm, jo iepriekš ikdienā jāju šo zirgu, bet diemžēl veselības problēmu dēļ šodien startēt nevarēju. Ceru, ka dalībniekiem un skatītājiem sacensības patika.”

Šogad īpašs pārsteigums sacensību apmeklētājiem bija autentiskās automašīnas no SIA “Fine Automobiles” – RC Retro auto noma, kuras priecēja gan dalībnieku, gan skatītāju acis, atrodoties uz laukuma, bet atbalstītāju pārstāvjiem pat tika dota iespēja pavizināties šajos unikālajos automobiļos.

JSK Kriķi saka lielu paldies dalībniekiem un skatītājiem, kā arī sacensību atbalstītājiem, jo bez viņiem sacensības būtu grūti iedomāties. Garkalnes novada un Pierīgas pašvaldību kausu 2017 atbalstīja: Valmiermuižas alus ar iesala dzērieniem “Zelta zirgs”, zirglietu veikali www.zirgs.lv un Kentaurs, kā arī Lytagra zirglietas, Havens un Nicety barība, Debets.lv, Taverna “Pie senā Dzintara ceļa”, lauku sēta “Priežkalni”, Royal Flowers, Latvijas Jātnieku federācija ar tehnisko nodrošinājumu un Garkalnes novada Dome – sniedzot gan finansiālo atbalstu sacensību rīkošanai, gan pārsteiguma balvas Garkalnes novada kausa godalgoto vietu ieguvējiem.

Lelde Maija Līce, JSK “Kriķi”

Visas ziņas

DRĪZUMĀ

VAKANCES

Policijas inspektors
Apkopējs
Dežurants
Sētnieks

GARKALNES ZIŅAS

Garkalnes Ziņas

NOVADA VĒSTIS

Garkalnes Novada Vēstis

FOTO GALERIJA

SLUDINĀJUMI

Santehnikas pakalpojumi

Konteineri

Jumta darbi.

AFIŠAS

afiša
afiša
afiša
afiša

Visas afišas

Pašvaldības privātuma politikaSīkdatņu privātuma politika
Pamanījāt kļūdu? Ir jautājumi? Rakstiet