Garkalne GARKALNE.LV

Jātnieku sporta kluba “Kriķi” sportistiem veiksmīgi aizvadīts Vanilla Travel turnīra 1. posms

Otrdiena, 2017. gada 30. maijs
    


Sintija Semeņkova ar zirgu Clair de Lune savā uzvaras maršrutā ar šķēršļu augstumu līdz 130 cm. Foto: ljf.lv

27. un 28. maijā Jauno Jātnieku skolā, “Zustrenēs” Inčukalna nov. norisinājās Vanilla Travel turnīra konkūrā 1. posms, kurā JSK “Kriķi” pārstāvēja astoņi sportisti. Sacensības pulcēja kuplu dalībnieku skaitu, vietējos sportistus no Latvijas, kā arī sportistus no Lietuvas un Igaunijas.

Pirmajā sacensību dienā, šķēršļu augstumā līdz 80 cm Velta Romāne ar zirgu Klasika izcīnīja dalītu 3. vietu. Maršrutā ar šķēršļu augstumu 120 cm, Sintija Semeņkova ar zirgu Clair de Lune izcīnīja 5. vietu.

Īpaši veiksmīga JSK “Kriķi” sportistiem bija sacensību otrā diena, kurā Sintija Semeņkova maršrutā ar šķēršļu augstumu 120 cm startēja ar 3 zirgiem – Carlos Z, Clair de Lune un Irwinds Wind un Karīna Pavāre ar zirgu Consensus. Sportistēm izdevās visus startus veikt bez soda punktiem un Sintija ar Clair de Lune maršrutā izcīnīja uzvaru!


Karīna Pavāre ar zirgu Consensus maršrutā ar šķēršļu augstumu 120 cm. Foto: ljf.lv

Sacensību galvenais “Grand prix” maršruts bija ar šķēršļu augstumu līdz 130 cm ar pārlekšanu. Pārlekšanas maršrutam kvalificējās 5 sportiskie pāri un to vidū bija arī JSK “Kriķi” pārstāve Sintija Semeņkova ar zirgu Clair de Lune, kurai vienīgajai no sportistiem pārlekšanas maršrutu izdevās veikt bez soda punktiem. Līdz ar to JSK “Kriķi” sportiste arī galvenajā maršrutā ieguva 1. vietu!

Priecājamies, ka mūsu sportisti jau sezonas sākumā uzrāda lieliskus rezultātus un aktīvi gatavojamies turpmākajai sacensību sezonai, kurā sagaidāmas arī vairākas starptautiskās sacensības!

Visas ziņas

DRĪZUMĀ

VAKANCES

Policijas inspektors
Apkopējs
Dežurants
Sētnieks

GARKALNES ZIŅAS

Garkalnes Ziņas

NOVADA VĒSTIS

Garkalnes Novada Vēstis

FOTO GALERIJA

SLUDINĀJUMI

Santehnikas pakalpojumi

Konteineri

Jumta darbi.

AFIŠAS

afiša
afiša
afiša
afiša

Visas afišas

Pašvaldības privātuma politikaSīkdatņu privātuma politika
Pamanījāt kļūdu? Ir jautājumi? Rakstiet