Garkalne GARKALNE.LV

Jūlijs JSK "Kriķi" ir bijis ražens mēnesis

Trešdiena, 2017. gada 9. augusts
    


Pabijām gan Latvijas un starptautiska mēroga sacensībās Kleistos un Inčukalnā, gan arī ārpus Latvijas robežām - Žagarē, Lietuvā. Kā mums gāja, lasi turpinājumā.

No 8. līdz 9. jūlijam mūsu sportistes Aleksandra Čižika, Velta Romāne un Sintija Semeņkova, kopā ar zirgiem Revija, Klasika, Carlos Z, Consensus un Clair de Lune, viesojās Kleistos, lai piedalītos Latvijas Jātnieku Federācijas kausa izcīņas 4. posma sacensībās konkūra disciplīnā. Posma pirmajā dienā, maršrutā ar šķēršļu augstumu līdz 90cm, Aleksandrai Čižikai ar zirgu Revija izdevās uzrādīt otro labāko rezultātu, maršrutu veicot bez soda punktiem, taču pāris, diemžēl, startēja ārpus konkurences. Posma otrajā dienā vairākas godalgas izdevās izcīnīt Sintijai Semeņkovai. Maršrutā ar šķēršļu augstumu 120/125 cm 6/7 gadus veciem zirgiem, Sintija Semeņkova ieguva 4. vietu ar zirgu Carlos Z, distanci veicot bez soda punktiem, otrās fāzes laiks – 41,86 sec. Šajā pašā maršrutā Sintijai izdevās izcīnīt arī 5. vietu – ar zirgu Consensus, otro fāzi veicot 44,96 sec. Sacensību galvenajā maršrutā ar pārlekšanu, kur šķēršļu augstums sasniedza 135 cm, Sintija Semeņkova ar zirgu Clair de Lune izcīnīja uzvaru, kļūstot par vienīgo duetu, kurš pārlekšanas maršrutu spēja veikt bez soda punktiem.

No 13. līdz 16. jūlijam viesojāmies pie mūsu kaimiņiem Lietuvā, lai piedalītos Pasaules kausa posma sacensībās CSI2*-W/ CSIYH1* Žagarē. Sacensībās klubu pārstāvēja Sintija Semeņkova ar zirgu Clair de Lune. Maršrutā ar šķēršļu augstumu 130 cm, duetam izdevās ierindoties 7. vietā, maršrutu veicot bez soda punktiem.

Jūlija sacensību maratonu turpinājām tepat Latvijā – 22. un 23. jūliju aizvadot JJS rīkotā turnīra “Vanilla Travel” otrajā posmā, Inčukalnā. Šajās sacensībās JSK “Kriķi” pārstāvēja Leonards Muižnieks ar zirgu Amanda, Sandis Ģērmanis ar zirgu Armani, Sofija Balabka ar zirgu Carleone, Džuljeta Jēkabsone ar zirgu Contests, Amanda Zariņa ar zirgu Arlando, Luīze Dinsdorfa ar zirgu Girons un Sintija Semeņkova ar zirgiem Kamejs, Consensus, Carlos Z, Klondaik un Clair de Lune. Turnīra pirmajā dienā starp godalgoto vietu ieguvējiem izdevās iekļūt Sofijai Balabkai ar zirgu Carleone, iegūstot 6. vietu maršrutā ar šķēršļu augstumu līdz 80 cm. Turnīra otrajā dienā JSK “Kriķi” sportiste Sintija Semeņkova ar zirgu Clair de Lune izcīnīja godpilno 1. vietu maršrutā ar pārlekšanu, kur šķēršļu augstums sasniedza 130 cm. Pārlekšanai kvalificēties spēja divi sportiskie pāri, taču JSK “Kriķi” duets bija vienīgais, kurš pārlekšanas maršrutu veica bez soda punktiem, iekļaujoties laika normā, un tādējādi kļūstot par uzvarētājiem.

Jūlija mēnesi noslēdzām ar gada gaidītākajām sacensībām – Centrāleiropas zonas posmu šķēršļu pārvarēšanā CSI2*-W/CSIYH1* RĪGA-2017, kurās JSK "Kriķi" pārstāvēja Sintija Semeņkova ar trīs zirgiem – Clair de Lune, ar kuru leca 130 – 140 cm augstus maršrutus, kā arī Carlos Z un Consensus, ar kuriem cīnījās par labiem rezultātiem jaunzirgu konkurencē, kur šķēršļu augstums bija 125 - 130 cm. Otrajā sacensību dienā Sintijai ar Carlos Z izdevās izcīnīt 3. vietu, bet ar Clair de Lune trešajā sacensību dienā, maršrutā ar pārlekšanu, kur šķēršļu augstums sasniedza 135 cm, Sintija izcīnīja godpilno 6.vietu. Pārlekšanas maršrutā startēja 14 sportiskie pāri.

Lepojamies ar JSK Kriķu sportistu rezultātiem un gatavojamies turpmākajiem startiem. Tiekamies jau šonedēļ 12. un 13. augustā LR Nacionālajā čempionātā konkūrā!

Paula Glāzere

Visas ziņas

DRĪZUMĀ

VAKANCES

Policijas inspektors
Apkopējs
Dežurants
Sētnieks

GARKALNES ZIŅAS

Garkalnes Ziņas

NOVADA VĒSTIS

Garkalnes Novada Vēstis

FOTO GALERIJA

SLUDINĀJUMI

Santehnikas pakalpojumi

Konteineri

Jumta darbi.

AFIŠAS

afiša
afiša
afiša
afiša

Visas afišas

Pašvaldības privātuma politikaSīkdatņu privātuma politika
Pamanījāt kļūdu? Ir jautājumi? Rakstiet