Siguldas biznesa inkubatorā norit aktīva darbība
 Piektdiena, 2017. gada 29. decembris • 678
    

Kopš 2016. gada rudens Siguldā darbojas Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Siguldas biznesa inkubators, kur visu šo periodu noris aktīva darbība, tādējādi veicinot biznesa vidi reģionā. Siguldas biznesa inkubatorā pirmajā darbības gadā atbalstu saņēmuši 33 ideju autori un uzņēmēji. Šobrīd pirmsinkubācijas posmu absolvējuši pirmie 15 dalībnieki. Lielākā daļa savas biznesa idejas attīsta tālāk, savukārt daļa dalībnieku - veicot tirgus analīzi, ir secinājuši uzņēmējdarbību tomēr neuzsākt, vai tiem nepieciešami vēl papildus tirgus pētījumi. Viens uzņēmējs pēc pirmsinkubācijas posma pabeigšanas veiksmīgi startējis un uzņemts inkubācijā.

Šajā rudenī pirmsinkubācijā uzņemti 6 jauni ideju autori, kas savu ideju vēl tikai testē vai meklē atbilstošāko biznesa darbības modeli, piedalās apmācībās un saņem individuālas konsultācijas.

Savukārt inkubācijas posmā darbojas 11 Komercreģistrā reģistrēti uzņēmumi. Inkubācijas dalībnieki papildus konsultatīvajam atbalstam saņem arī finansiālu atbalstu - līdzfinansējuma veidā tiek segtas 50% izmaksas pakalpojumiem, kas iepirkti publiskā iepirkuma rezultātā, kā arī tie var startēt inkubatora piešķirtajiem grantiem. Inkubācijas klienti var pieteikties uz divu veidu grantiem: līdz 10 000 eiro apmērā specifiskiem pakalpojumiem (prototipēšana, testēšana, ekspertu konsultācijas u.c.) un līdz 5000 eiro apmērā aprīkojuma (ražošanas iekārtu, materiālu un izejvielu) iegādei. Lai pieteiktos aprīkojuma grantam, uzņēmumam ir jābūt biznesa inkubatora klientam vismaz 1 gadu. Lasīt vēl...

Garkalnes Ziņas

Uz sākumu
Kontakti
Pasākumu plāns
Teritorijas plānojums
Būvvalde
Domes lēmumi
Saistošie dokumenti
Publiskie iepirkumi
Iesniegumi un veidlapas
Garkalnes Novada Vēstis
Foto galerija
Garkalnes Televīzija
Sludinājumi

eparaksts

Drīzumā

Sestdiena, 15. decembris
Ziemassvētku jampadracis Garkalnes novada senioriem
Svētdiena, 16. decembris
Ziemassvētku eglīte Garkalnes novada bērniem
Otrdiena, 18. decembris
Dejo Latvijas Nacionālā baleta solisti

youtube facebook twitter

Garkalnes Novada Vēstis
Garkalnes Ziņas
Garkalnes Televīzija
Vulfas kundze
Juglas patversme
knab
nva
Brīvprātīgo darbs
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts