Garkalne GARKALNE.LV

Siguldas biznesa inkubatorā norit aktīva darbība

Piektdiena, 2017. gada 29. decembris
    

Kopš 2016. gada rudens Siguldā darbojas Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Siguldas biznesa inkubators, kur visu šo periodu noris aktīva darbība, tādējādi veicinot biznesa vidi reģionā. Siguldas biznesa inkubatorā pirmajā darbības gadā atbalstu saņēmuši 33 ideju autori un uzņēmēji. Šobrīd pirmsinkubācijas posmu absolvējuši pirmie 15 dalībnieki. Lielākā daļa savas biznesa idejas attīsta tālāk, savukārt daļa dalībnieku - veicot tirgus analīzi, ir secinājuši uzņēmējdarbību tomēr neuzsākt, vai tiem nepieciešami vēl papildus tirgus pētījumi. Viens uzņēmējs pēc pirmsinkubācijas posma pabeigšanas veiksmīgi startējis un uzņemts inkubācijā.

Šajā rudenī pirmsinkubācijā uzņemti 6 jauni ideju autori, kas savu ideju vēl tikai testē vai meklē atbilstošāko biznesa darbības modeli, piedalās apmācībās un saņem individuālas konsultācijas.

Savukārt inkubācijas posmā darbojas 11 Komercreģistrā reģistrēti uzņēmumi. Inkubācijas dalībnieki papildus konsultatīvajam atbalstam saņem arī finansiālu atbalstu - līdzfinansējuma veidā tiek segtas 50% izmaksas pakalpojumiem, kas iepirkti publiskā iepirkuma rezultātā, kā arī tie var startēt inkubatora piešķirtajiem grantiem. Inkubācijas klienti var pieteikties uz divu veidu grantiem: līdz 10 000 eiro apmērā specifiskiem pakalpojumiem (prototipēšana, testēšana, ekspertu konsultācijas u.c.) un līdz 5000 eiro apmērā aprīkojuma (ražošanas iekārtu, materiālu un izejvielu) iegādei. Lai pieteiktos aprīkojuma grantam, uzņēmumam ir jābūt biznesa inkubatora klientam vismaz 1 gadu. Lasīt vēl...

Visas ziņas

DRĪZUMĀ

Sestdiena, 26. oktobris
Koncerts "Ceļā uz Tolosu"

Svētdiena, 27. oktobris
Izrāde „Meistars un Aleksandra”

Sestdiena, 2. novembris
Koncerts "Man šodien 18 gadu, Pie manis nāks daudz draugu, radu..."

Piektdiena, 8. novembris
Trīs Latvijas tenoru koncerts

Svētdiena, 10. novembris
Izrāde "Tētis"

Svētdiena, 17. novembris
Svētku koncerts "Vilksim košu zelta jostu Apkārt savu tēvu zem'"

Sestdiena, 23. novembris
Koncertprogramma "Viņa un Viņš"

DISKUSIJA PAR REFORMU

Diskusija par ATR

GARKALNES ZIŅAS

Garkalnes Ziņas

NOVADA VĒSTIS

Garkalnes Novada Vēstis

FOTO GALERIJA

SLUDINĀJUMI

Piedāvājam

GRANTS ŠĶEMBA OĻI SMILTS ,ZEME

SKALDĪTA MALKA!

AFIŠAS

plakāts
plakāts
plakāts

Visas afišas

Pašvaldības privātuma politikaSīkdatņu privātuma politika
Pamanījāt kļūdu? Ir jautājumi? Rakstiet