SK UPESCIEMS jaunie futbolisti gūst pieredzi turnīros
 Trešdiena, 2018. gada 14. februāris • 430
    


SK UPESCIEMS jaunie futbolisti ar labām sekmēm piedalās dažādos futbola turnīros. Puiši ar azartu spēlē futbolu un cienīgi pārstāv SK Upesciems krāsas Salaspils kausā, turnīrā Rīgā “Spēlē savam priekam”, startējam arī Latvijas jaunatnes Vidzemes zonas telpu futbola čempionātā divas vecuma grupās. Lai visi bērni varētu spēlēt futbolu, startēt sacensībās, esam izveidojuši divas komandas divās vecuma grupās. Tādējādi iegūstam vērtīgo spēļu praksi un varam izvērtēt treniņos paveikto. Mums treniņi ir intensīvi un ar atbildību organizēti, lai veidotos izpratne un konkurētspēja. Prieks ka par mums izrāda interesi jauni dalībnieki.

SK UPESCIEMS nodarbības notiek vienā vietā – BMM pamatskolas sporta zālē, vasarā Upesciema stadionā uz dabīgās zāles laukuma. Esam lepni un ar atbildību pārstāvam Upesciemu un Garkalnes novadu futbolā.

Atgādinām ka SK UPESCIEMS iesācēju grupas dalībnieki šogad sper savus pirmos soļus futbolā. Nodarbībās bērni tiek iepazīstināti ar futbolu caur vispusīgām fiziskām aktivitātēm, rotaļām un spēlēm, sekmējot kustību prieku, daudzpusību turpmākajās gaitās gan futbola laukumā, gan ikdienā.

Sagatavošanas grupā trenējas bērni, kuri jau ir iekrājuši nelielu pieredzi un arī tie kuri nesen pievienojušies futbola nodarbībām. Treneri sekmē bērnu pielāgošanos jau zināmām prasībām futbola laukumā, lai spētu startēt pirmajos turnīros un sekmīgi darbotos organizētās nodarbībās. Futbola programmas ir licencētas.

Gadu mijā patīkamu pārsteigumu piedzīvoja SK UPESCIEMS futbolisti. Saņēmām jaunu inventāru, kas ļauj mums pilnveidot treniņprocecu. Vecāku, puišu un treneru vārdā, gribam izteikt pateicību par sagādāto prieku jaunajiem futbolistiem LIONS klubam, GHETTO GAMES, Voldemāra Freivalda k-am un deputātam Alvim Zīriņam!

Mēs turpinām attīstīt futbola tradīcijas Upesciemā un Garkalnes novadā, nodrošinot apmācību futbolā apkārtnes bērniem.

Informācija par mums šeit.

SK UPESCIEMS treneris
Gatis Zankovskis


Garkalnes Ziņas

Uz sākumu
Kontakti
Pasākumu plāns
Teritorijas plānojums
Būvvalde
Domes lēmumi
Saistošie dokumenti
Publiskie iepirkumi
Iesniegumi un veidlapas
Garkalnes Novada Vēstis
Foto galerija
Garkalnes Televīzija
Sludinājumi

eparaksts

Drīzumā

Piektdiena, 27. aprīlis
Ropažu un Garkalnes pārnovadu uzņēmēju diena “GaRo_ZA”
Piektdiena, 27. aprīlis
Izrāde "Viņš ir pliks"
Ceturtdiena, 3. maijs
Koncertprogramma "Mūsu gadsimta soļi"

youtube facebook twitter

Garkalnes Novada Vēstis
Garkalnes Ziņas
Garkalnes Televīzija
Vulfas kundze
Juglas patversme
knab
nva
Brīvprātīgo darbs
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts