Garkalne GARKALNE.LV

Būvuzraudzības pakalpojumi būvdarbu līgumam “Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Baltezerā, II kārta. Sadzīves kanalizācijas tīklu palašināšana Garkalnes novadā Bukultos un Ādažu novada Baltezerā"

Ceturtdiena, 2018. gada 29. marts
    

Iepirkuma nolikums (ID Nr. GŪ 2018/02)
Būvprojekts (752 MB ZIP arhīvs)

Jautājums 1:
1. IEPIRKUMA PROCEDŪRAS "Būvuzraudzības pakalpojumi būvdarbu līgumam "Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Baltezerā, II kārta. Sadzīves kanalizācijas tīklu palašināšana Garkalnes novadā Bukultos un Ādažu novada Baltezerā" Iepirkuma id.Nr.GŪ2018/2 Nolikuma punkts 11.9 nosaka, ka no piedāvājumiem, kas atbilst Nolikumā noteiktajām prasībām, iepirkuma komisija izvēlas piedāvājumu ar viszemāko cenu.

Vai ir iespējams izskatīt šo noteikumu punktu un mainīt izvērtēšanas kritēriju uz saimnieciski izdevīgāko piedāvājumu, kas ir atbilstošāks inženiertehnisko pakalpojumu novērtēšanai?

Atbilde 1:
1. Iepirkuma Komisija izvēloties vērtēšanas kritēriju ir ņēmusi vērā to, ka Būvuzraudzības pakalpojumus sniegs sertificēti speciālisti un uzņēmumi ar pieredzi šajā jomā, kā to paredz iepirkuma nolikums.

Ir ņemts vērā arī fakts, ka papildus tiks veikta projekta autoruzraudzība. Pamatojoties uz Publisko iepirkumu likuma 51.pantu, iepirkumu Komisija paredzējusi piešķirt līguma slēgšanas tiesības saimnieciski visizdevīgākajam piedāvājumam, kuru nosaka, ņemot vērā tikai piedāvāto kopējo cenu. Komisija paredzējusi izvēlēties piedāvājumu ar viszemāko cenu, kas atbilst nolikuma un tā pielikumu prasībām un nav atzīts par nepamatoti lētu.

Paziņojums par iepirkuma procedūras pārtraukšanu (05.09.2018)

Visas ziņas

VAKANCES

PII vadītāja vietnieks
Skolotāja palīgs
"Čiekuriņš" meklē darbiniekus
Berģu skola aicina darbā

GARKALNES ZIŅAS

Garkalnes Ziņas

NOVADA VĒSTIS

Garkalnes Novada Vēstis

FOTO GALERIJA

SLUDINĀJUMI

Tulkošanas birojs - LK Tulkojumi

KERAMISKIE DŪMVADI 38eur/m.

Iegādāšos īpašumu

AFIŠAS

afiša
afiša
afiša
afiša

Visas afišas

Pašvaldības privātuma politikaSīkdatņu privātuma politika
Pamanījāt kļūdu? Ir jautājumi? Rakstiet