Guntars Račs un draugi Garkalnes novada bibliotēkā
 Otrdiena, 2018. gada 11. septembris • 285
    


Laikā, kad kalendārs vēsta par rudens iestāšanos, kā katru gadu visā Latvijā tiek atzīmētas „Dzejas dienas”.

Sekojot šim labajām tradīcijām arī Garkalnes novada bibliotēkā šā gada 10. septembrī noritēja Dzejas dienām veltīts pasākums, kurā piedalījās komponists, dzejnieks un mūziķis Guntars Račs ar draugiem Katrīnu Bindari, Uģi Tirzīti, Andri Alviķi. Pasākumā tika prezentēta dzejnieka grāmata „365”.

Guntaru Raču Garkalnē gaidīja ne tika novada iedzīvotāji, bet arī siltie un saulainie laika apstākļi, tādēļ vakars noritēja brīvā dabā bibliotēkas pagalmā.

Vakara gaitā uz improvizēto skatuvi tika aicināti Garkalnes novada bērnu vokālais ansamblis „Skudriņas” Elgas Tiltiņas vadībā, kā arī drosmīgie un talantīgie izpildītāji (kādi mūsu novadā netrūkst) no skatītāju rindām.

Muzikālais dzejas vakars noritēja brīvā, siltā un draudzīgā gaisotnē.

Vakara noslēgumā pasākuma apmeklētājiem bija iespēja saņemt autogrāfu no dzejnieka G. Rača autogrāfu līdzi atnestajās grāmatās, kā arī iegādāties mākslinieka grāmatas.

Vēlētos sirsnīgi pateikties Guntaram Račam un pavadošajai grupai par burvīgo pasākumu, apmeklētājiem, kuri bija sanākuši kuplā pulkā, kā arī visiem, kuri palīdzēja šī brīnišķīgā pasākuma tapšanā.

Bibliotēkas vadītājs Elvijs Krūmiņš

Garkalnes Ziņas

plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts