Garkalne GARKALNE.LV

Īsumā par 13. Saeimas vēlēšanām

Ceturtdiena, 2018. gada 13. septembris
    

Garkalnes novada Vēlēšanu komisija aicina visus balsstiesīgos iedzīvotājus piedalīties Latvijas Republikas 13. Saeimas vēlēšanās. Lai informētu par vēlēšanu norisi Garkalnes novadā, esam sagatavojuši īsu kopsavilkumu. Lai skaista vēlēšanu diena!

• Garkalnes novadā ir izveidoti divi vēlēšanu iecirkņi:
781. iecirknis “Garkalnes novada dome”, Kultūras centrā “Berģi”, Brīvības gatve 455, Rīga, LV-1024
963. iecirknis “Garkalnes vidusskola”, Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošās pamatskolas telpās, Vidzemes šoseja 34, Garkalne, Garkalnes novads, LV-2137
• Saeimas vēlēšanas notiek piecos vēlēšanu apgabalos, kas ir Rīga, Vidzeme, Latgale, Zemgale un Kurzeme. Abi Garkalnes novada iecirkņi ir Vidzemes vēlēšanu apgabalā.
• Lūdzu ņemt vērā, ka Berģu kultūras namā ir izvietots gan Rīgas apgabala iecirknis (103. iec.), gan Vidzemes apgabala iecirknis (781. iec.) – deputātu kandidāti abu iecirkņu sarakstos atšķiras. Ziņas par deputātu kandidātiem katrā vēlēšanu apgabalā ir pieejamas CVK mājas lapā.
• Jebkurš balsstiesīgais iedzīvotājs var nobalsot jebkurā iecirknī Latvijā un ārvalstīs.
• Informācija par iespēju balsot ārvalstīs ir pieejama CVK mājas lapā.
• Vēlēšanu dienā 6. oktobrī vēlēšanu iecirkņi vēlētājiem būs atvērti no pulksten 7.00 līdz 20.00.
• Nedēļu pirms vēlēšanām Garkalnes novada iecirkņi strādās informatīvā režīmā. Pirms vēlēšanu dienas vēlēšanu iecirkņos var iepazīties ar kandidātu sarakstiem, priekšvēlēšanu programmām, balsošanas kārtību un iesniegt pieteikumus balsošanai vēlētāja atrašanās vietā. Iecirkņu darba laiks:
Pirmdien, 1. oktobrī: no plkst. 17.00 - 20.00
Otrdien, 2. oktobrī: no plkst. 8.00 - 11.00
Trešdien, 3. oktobrī: no plkst. 17.00 - 20.00
Ceturtdien, 4. oktobrī: no plkst. 9.00 - 12.00
Piektdien, 5. oktobrī: no plkst. 10.00 - 16.00
• Vēlētāji, kuri veselības stāvokļa dēļ nevar ierasties balsošanas telpās, šo vēlētāju aprūpētāji un slimojošu personu aprūpētāji, drīkst pieteikt balsošanu savā atrašanās vietā. Balsošana atrašanās vietā jāpiesaka no 2018.gada 1. oktobra līdz 6. oktobrim (plkst. 12:00) vēlētāja atrašanās vietai tuvākajā vēlēšanu iecirknī.
• Iesniegumu vēlēšanu iecirknī drīkst nogādāt jebkura vēlētāja uzticības persona – rads, draugs, pastnieks, sociālās aprūpes darbinieks vai kaimiņš.
• Vēlētāja uzticības persona iesniegumu ar vēlētāja lūgumu organizēt balsošanu mājās var uzrakstīt arī iecirknī. Šajā gadījumā iesniegumā papildus norāda arī vēlētāja uzticības personas vārdu un uzvārdu. Iesnieguma paraugs ir pieejams CVK mājas lapā.
Garkalnes novada iecirkņos NAV iespējams nodot balsi glabāšanā (iepriekšējā balsošana), tuvākie Vidzemes vēlēšanu iecirkņi: Salaspils – "Salaspils kultūras nams", Sigulda – "Siguldas 1. pamatskola". Informācija par iecirkņiem, kur 3., 4. un 5. oktobrī var nodot balsi glabāšanā ir pieejama CVK mājas lapā.
Iepriekšējās balsošanas Vidzemes vēlēšanu iecirkņu darba laiks:
Trešdien 3. oktobrī, no pulksten 17.00 līdz 20.00
Ceturtdien 4. oktobrī, no pulksten 9.00 līdz 12.00
Piektdien 5. oktobrī, no pulksten 10.00 līdz 16.00

• Vēlētāji, kam ir TIKAI identifikācijas karte – jāsaņem vēlētāju apliecība! Vēlētāju apliecību varēs saņemt no 2018. gada 24. septembra līdz 5. oktobrim tajā Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes teritoriālajā nodaļā, kur izsniegta personas apliecība.
• Vēlētāja apliecību iespējams saņemt arī citā Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes teritoriālajā nodaļā, par šo vēlmi rakstiski informējot Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldi līdz 2018. gada 24. septembrim.
• Jau šobrīd darbojas CVK informatīvais tālrunis - CVK uzziņu tālruņa numurs ir 67049999 un darba laiks – darba dienās no pulksten 8.00 līdz 20.00. Vēlēšanu dienā un dienu pirms vēlēšanām tālrunis strādās no pulksten 7.00 līdz 24.00.

Uz tikšanos iecirknī,
Santa Bubindusa
Garkalnes novada Vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja

Visas ziņas

VAKANCES

PII vadītāja vietnieks
Skolotāja palīgs
"Čiekuriņš" meklē darbiniekus
Berģu skola aicina darbā

GARKALNES ZIŅAS

Garkalnes Ziņas

NOVADA VĒSTIS

Garkalnes Novada Vēstis

FOTO GALERIJA

SLUDINĀJUMI

Slimnieka kopēja

Zāles pļaušana

Ādažu Čipsi

AFIŠAS

afiša
afiša
afiša
afiša

Visas afišas

Pašvaldības privātuma politikaSīkdatņu privātuma politika
Pamanījāt kļūdu? Ir jautājumi? Rakstiet