Garkalne GARKALNE.LV

Nosvinēti spāru svētki Berģu mūzikas un mākslas pamatskolai

Pirmdiena, 2018. gada 1. oktobris
    

28. septembrī Berģu mūzikas un mākslas pamatskola nosvinēja spāru svētkus, kuros piedalījās celtnieki, skolas padomes un administrācijas pārstāvji un Garkalnes novada domes un “Ostas celtnieks” vadība.

Būvuzņēmums “Ostas celtnieks” realizē Mūzikas un mākslas pamatskolas piebūves celtniecību, ar jaunbūves palīdzību paplašinot esošās skolas telpas un līdz ar to nākotnē uzlabojot mācību procesa norisi. Būvniecības darbi tika uzsākti 2017. gada augustā, un tos plānots pabeigt līdz 2019. gada sākumam, palielinot skolas kopējo telpu platību no nepilniem 2000 m² līdz vairāk nekā 7000 m². Projekta laikā tiks uzbūvētas sākumskolas klašu telpas, daļa no skolas administratīvajām telpām, sporta zāle, kā arī skolas ēdnīca. Tad mūzikas un mākslas pamatskolā izglītību varēs iegūt līdz pat 500 audzēkņu.

“Šodien ir liela diena mūsu novada iedzīvotājiem, jo mūsu lielākais projekts – jauna skola, ir ieguvis reālas aprises. Paldies visiem, kas piedalījās mūsu sapņa realizācijā – vecākiem, skolēniem, tehniskajiem darbiniekiem, ikvienam, kas palīdzēja, un šodien īpašs paldies jaunās skolas arhitektiem, celtniekiem un būvuzraugiem. Paveikts jau ir daudz, bet daudz vēl ir arī darāmā, un kopā mēs to paveiksim, lai Latvijas jaunās simtgades pirmo mācību gadu mūsu bērni uzsāktu jaunā skolā,” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš, Garkalnes novada domes priekšsēdētājs.

Līdz 2019. gada sākumam papildu iekštelpu būvniecības darbiem tiek īstenoti arī skolas pagalma labiekārtošanas darbi. Šobrīd tiek izvietoti karogu masti, soliņi, velosipēdu novietnes, labiekārtota un rekonstruēta esošās skolas priekšējā zona, izveidotas 48 automašīnu stāvvietas un piebraucamie ceļi, uzbūvēti ar žogu norobežoti bērnu spēļu laukumi pirmsskolas vecuma bērniem, kā arī nojume un citi bērnu rotaļām paredzēti labiekārtojuma elementi. Tāpat skolas teritorijā pie dīķa tiek veidotas arī divas terases atpūtai un brīvā laika pavadīšanai.

“Pateicoties profesionālam komandas darbam un ļoti veiksmīgai sadarbībai ar Garkalnes novada domi un Berģu mūzikas un mākslas pamatskolas vadību, drīzumā jau varēsim nodot skolēnu rīcībā jaunu ēku, kas ne tikai būs moderna, bet arī ievērojami plašāka. Šis projekts mums ir īpaši nozīmīgs, jo tādējādi varam veicināt jaunās paaudzes izglītības procesu, padarot skolēnu ikdienu patīkamāku,” dalījās “Ostas celtnieks” valdes priekšsēdētājs Konstantins Bursakovskis.

Visas ziņas

VAKANCES

PII vadītāja vietnieks
Skolotāja palīgs
"Čiekuriņš" meklē darbiniekus
Berģu skola aicina darbā

GARKALNES ZIŅAS

Garkalnes Ziņas

NOVADA VĒSTIS

Garkalnes Novada Vēstis

FOTO GALERIJA

SLUDINĀJUMI

KERAMISKIE DŪMVADI 38eur/m.

Iegādāšos īpašumu

Beramās kravas

AFIŠAS

afiša
afiša
afiša
afiša

Visas afišas

Pašvaldības privātuma politikaSīkdatņu privātuma politika
Pamanījāt kļūdu? Ir jautājumi? Rakstiet