Garkalne GARKALNE.LV

Par projekta “Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Baltezerā, II kārta” realizāciju 2018. gadā

Piektdiena, 2018. gada 28. septembris
    

SIA “Garkalnes ūdens” 2017. gada nogalē noslēdza līgumu ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par sadzīves kanalizācijas tīklu paplašināšanu Garkalnes novada Bukultos un Ādažu novada Baltezerā. Parakstot šo līgumu, mums ir iespēja iegūt gandrīz 900 tūkstoši eiro ES Kohēzijas fonda līdzfinansējumu, projekta realizācijai.

2018. gada februārī saņēmām izstrādātu Būvprojektu un martā uzsākām būvdarbu iepirkuma procedūra. Diemžēl, atverot pretendentu piedāvājumus, vēlreiz apstiprinājās situācija, kas šogad valda Latvijas būvniecības tirgū – reālu celtnieku ir tik cik ir un cenas ir cēlušās vismaz par 20%. Arī mūsu gadījumā, būvdarbu izmaksas vairāk kā par 30% pārsniedza plānotās. Iepirkuma procedūru nācās pārtraukt. Tika vēlreiz izvērtēti visi būvapjomi un samazinātas tās vietas, kur prognozējās vismazāk pieslēgumi. Rezultātā tika samazināts izbūvējamo tīklu garums un kanalizācijas sūkņu staciju skaits.

Ņemot vērā samazinātos būvapjomus, ir izstrādāts jauns būvdarbu iepirkuma nolikums un tehniskā specifikācija.

Septembra beigās izsludināsim jaunu iepirkumu būvdarbiem un ļoti ceram, ka vēl šogad tiksim līdz būvdarbu līgumam un darbu uzsākšanai, lai to varētu sekmīgi pabeigt līdz 2019. gada nogalei.

Gundars Krievs,
SIA „Garkalnes ūdens” valdes priekšsēdētājs

Visas ziņas

DRĪZUMĀ

VAKANCES

"Čiekuriņš" meklē darbiniekus
Berģu skola aicina darbā

GARKALNES ZIŅAS

Garkalnes Ziņas

NOVADA VĒSTIS

Garkalnes Novada Vēstis

FOTO GALERIJA

SLUDINĀJUMI

Santehnikas pakalpojumi

Agris

Zāles pļaušana

AFIŠAS

afiša
afiša
afiša
Pašvaldības privātuma politikaSīkdatņu privātuma politika
Pamanījāt kļūdu? Ir jautājumi? Rakstiet