Garkalne GARKALNE.LV

Projekts "Latvijas skolu jaunatnes foto konkurss "Mana zeme skaistā""

Ceturtdiena, 2018. gada 11. oktobris
    

Latvijas valsts simtgades pasākumu ietvaros, tiek īstenots projekts “Latvijas skolu jaunatnes foto konkurss ”Mana zeme skaistā””. Projekta mērķis ir stiprināt Latvijas skolu jaunatnē piederības sajūtu un mīlestību pret savu zemi, īstenojot, mūsdienu tehniskām iespējām atbilstošas radošās aktivitātes.

Konkursa mērķa auditorija ir skolēni no 1. - 12. klasei, kuri tiks iesaistīti konkursa aktivitātēs, projekta darba grupai sadarbojoties ar Latvijas novadu un pilsētu pedagogiem.

Projekta būtiskākā aktivitāte ir foto konkurss, kura ietvaros skolēni aicināti uzņemt Latviju raksturojošas fotogrāfijas, izmantojot, mobilos telefonus un foto aparātus. Konkursa darbu iesniegšana notiks projekta interneta vietnē www.manazemeskaista.lv, kur skolēniem būs iespēja ievietot savu attēlu pie sava novada, skolas un klases. Mājas lapas apmeklētājiem būs iespēja nobalsot par labākajiem attēliem.

Skolēnu labākie darbi tiks izgatavoti, kā foto gleznas un izstādīti izstādēs, lai demonstrētu plašai sabiedrībai. Projekta noslēgumā foto gleznas kā dāvinājums nonāks skolu īpašumā, ienesot, valsts svētku noskaņu un Latvijas skaistumu caur skolēnu radošajiem darbiem mācību iestādēs.

Konkurss norisināsies no 2018. gada 15. septembra līdz 2019. gada 11. novembrim, tā laikā vispārizglītojošo skolu skolēni no 1.-12. klasei tiks iesaistīti radošās fotografēšanas aktivitātēs. Skolēni tiks aicināti izmantot savu fotoaparātu vai mobilo tālruni ar fotokameru un iemūžināt sev apkārt esošo Latvijas skaistumu, kultūru un tradīcijas. Katrs dalībnieks vienu savu labāko foto ievietos projekta mājas lapā www.manazemeskaista.lv. Visas fotogrāfijas būs publiski pieejamas un apskatāmas mājas lapas apmeklētājiem.

Konkursa laikā mājas lapas skatītājiem būs iespēja nobalsot par labāko attēlu. Attēli, kuri saņems visvairāk balsis, tiks izgatavoti kā foto gleznas un nogādātas skolās. Noslēgumā labāko darbu autori saņems balvas un skolas iegūs dāvanā foto gleznas izstādīšanai skolas telpās.

Visas ziņas

VAKANCES

PII vadītāja vietnieks
Skolotāja palīgs
"Čiekuriņš" meklē darbiniekus
Berģu skola aicina darbā

GARKALNES ZIŅAS

Garkalnes Ziņas

NOVADA VĒSTIS

Garkalnes Novada Vēstis

FOTO GALERIJA

SLUDINĀJUMI

Valdis

KERAMISKIE DŪMVADI 38eur/m.

Valdis

AFIŠAS

afiša
afiša
afiša
afiša
Pašvaldības privātuma politikaSīkdatņu privātuma politika
Pamanījāt kļūdu? Ir jautājumi? Rakstiet