Garkalne GARKALNE.LV

Pagājušās sezonas daudzās godalgotās vietas pasaules kausa posmos dod cerību arī šoreiz

Pirmdiena, 2018. gada 29. oktobris
    

Kamanu suņu sporta pasaulē tuvojas svarīgs notikums – pasaules kausa posms, kas novembra otrajā nedēļas nogalē norisināsies Latvijā Ogres novadā un kas ievadīs jauno pasaules kausa sezonu. Latvija kamanu suņu federācijas rīkotajā pasaules kausa posmā 10. un 11.novembrī “Ogres Zilajos kalnos” sacentīsies vairāk nekā 150 sportistu ar saviem suņiem, pārstāvot klasiskos bezsniega kamanu suņu sporta veidus – kanikrosu, baikdžoringu, skūteru un velokamanu klasi. Iepriekšējās sezonās gūtie panākumi vairo cerības uz godalgotajām vietām arī šoreiz.

Latvijas pārstāvji iepriekšējā pasaules kausa sezonā (2017./2018.) atzīmējās ar augstiem rezultātiem, izcīnot vairākas godalgotas vietas gan atsevišķos posmos, gan arī sezonas kopvērtējumā. Godalgoto vietu birumā bija arī uzvaras. Lielisku sniegumu viena suņa skūteru klasē mēs vienmēr gaidām no “Dog Sport Carnikava” komandas biedriem – Artūra Jakobsona un Alena Zvilnas. Artūrs izcīnīja uzvaru pasaules kausa kopvērtējumā, līdz ar to carnikavietis vienmēr ir liels konkurents pārējo valstu pārstāvjiem. Alens tikmēr ieņēma 3.vietu, bet šajā sezonā gaidāmi jauni pārsteigumi šo puišu cīņā. Sezonas kopvērtējuma titulu bez Artūra mūsu valstij sarūpēja arī garkalnietis Mārtiņš Kristons 4 suņu velokamanu disciplīnā 58 dalībnieku konkurencē no Kamanu suņu sporta kluba. Neskaitāmajos kilometros nobrauktais treniņos un haskiju audzināšanā ieguldītais darbs nesis rezultātu.

Veiksmīga 2017./2018.g. sezona bija arī rīdziniekam Raimondam Kleinbergam un viņa meitai Gintai Elizabetei Kleinbergai, kuri kopvērtējumā Eiropas un pasaules līmenī baikdžoringa kategorijā (MTB riteņbraucējs ar suni) ieguva attiecīgi 2. un 3.vietu. Baikdžorings izceļas ar vislielāko kopējo dalībnieku skaitu – 194 sportisti gan vīriešu, gan sieviešu grupā, līdz ar to rīdziniekiem bija vislielākā konkurence.

Ivars Bācis

Visas ziņas

VAKANCES

PII vadītāja vietnieks
Skolotāja palīgs
"Čiekuriņš" meklē darbiniekus
Berģu skola aicina darbā

GARKALNES ZIŅAS

Garkalnes Ziņas

NOVADA VĒSTIS

Garkalnes Novada Vēstis

FOTO GALERIJA

SLUDINĀJUMI

Valdis

KERAMISKIE DŪMVADI 38eur/m.

Valdis

AFIŠAS

afiša
afiša
afiša
afiša
Pašvaldības privātuma politikaSīkdatņu privātuma politika
Pamanījāt kļūdu? Ir jautājumi? Rakstiet