Garkalne GARKALNE.LV

Meklē ražošanas un noliktavas darbiniekus

Trešdiena, 2018. gada 31. oktobris
    

Viens no lielākajiem graudu pārstrādes uzņēmumiem Latvijā "Rīgas Dzirnavnieks" šobrīd piedzīvo straujāko uzņēmuma vēsturē paplašināšanos un pārceļ daļu no grupai piederošās Igaunijas ražotnes uz Rīgu. Ņemot vērā uzsāktos attīstības plānus, tas meklē jaunus ražošanas un noliktavas darbiniekus un aicina pieteikties vakancēm Pierīgas iedzīvotājus.

Ja vēlies uzzināt vairāk par darba pienākumiem un iepazīties ar uzņēmumu, esi laipni aicināts uz neformālu sarunu ar uzņēmuma pārstāvjiem savā novadā – Garkalnes novada bibliotēkā, Vidzemes šosejā 33b, Garkalnē, 05.11.2018. plkst. 13:30 – 16:30.

"Baltic Mill", kuras uzņēmumu grupā ietilpst arī AS "Rīgas Dzirnavnieks" nolēmis daudz spēcīgāk attīstīt vietējās ražotnes Baltijā un tuvākajos gados plāno ieguldīt aptuveni 10 miljonus eiro to tirgus pozīciju stiprināšanā. Viens no nozīmīgākajiem soļiem ir pārcelt grupai piederošu ražotni Igaunijā uz Rīgas ražotni. Uzņēmuma vēsturē straujākās paplašināšanās ietvaros AS „Rīgas Dzirnavnieks” uzsācis ražotnes modernizāciju, lai jau no nākamā gada sākuma uzsāktu fasētu zirņu un pupu produktu ražošanu. Vienlaikus notiek sagatavošanās darbi, lai uz vietas ražotnē varētu uzsākt arī makaronu produktu ražošanu. Šobrīd uzņēmumā strādā vairāk nekā 100 darbinieki. Pazīstamākie tā zīmoli ir "Herkuless", "Hercogs" un "Īsta Saimniece".

"Mēs lepojamies, ka varam saviem darbiniekiem nodrošinot vienu no labākajām darba vidēm un apstākļiem Latvijā. Konkurētspējīgs atalgojums, motivējoša darba vide, saprotoša attieksme un sociālās garantijas – ir tikai daļa no bonusiem. Mums ir svarīga darbinieka labsajūta, tāpēc visiem mūsu darbiniekiem ir veselības apdrošināšana. Ja no vienas apdzīvotas vietas ir astoņi un vairāk cilvēku un aizbraukšana līdz darba vietai ir apgrūtinoša, mēs esam gatavi nodrošināt transportu. Katrs darbinieks mums ir svarīgs!", norāda Anita Skudra, AS "Rīgas Dzirnavnieks" direktore.

Vairāk informācijas rigas-dzirnavnieks.lv. Piesakiet savu kandidatūru personals@rigas-dzirnavnieks.lv.

Visas ziņas

VAKANCES

PII vadītāja vietnieks
Skolotāja palīgs
"Čiekuriņš" meklē darbiniekus
Berģu skola aicina darbā

GARKALNES ZIŅAS

Garkalnes Ziņas

NOVADA VĒSTIS

Garkalnes Novada Vēstis

FOTO GALERIJA

SLUDINĀJUMI

Valdis

KERAMISKIE DŪMVADI 38eur/m.

Valdis

AFIŠAS

afiša
afiša
afiša
afiša
Pašvaldības privātuma politikaSīkdatņu privātuma politika
Pamanījāt kļūdu? Ir jautājumi? Rakstiet