GarkalneGARKALNE.LV

Dejotāji sarosās!

Ceturtdiena, 2019. gada 22. augusts
    

Jauno deju sezonu Garkalnes novada kultūras centrā “Berģi” (Brīvības gatvē 455) – jau 4. septembrī pl. 19.30 uz skatuves uzsāk senioru deju kolektīvs “Baltābele”.

Aicinām jaunus dejotājus – gan dejotgribētājus, gan pārus, īpaši dejotgribētājus – drosmīgus, smaidīgus vīrus! Līdzi ērti apavi un apģērbs – dejošanai, dvielītis – svīšanai. Vecuma amplitūda – no 50-80… gadiem.

Pēc 2 gadu piesātinātām sezonām un Latvijas Simtgades svētkiem, šogad esam mazliet bijuši rāmāki ar pasākumiem. Sezonas svarīgākais notikums bija kolektīva nokļūšana līdz finālam XXI jaunrades deju konkursā, kurš tradicionāli norisinājās Valmierā, ar kolektīva vadītājas radīto deju senioriem “Sadanco visi!” Šī deja šogad arī tika iekļauta jaunajā jaunrades deju grāmatā.

Mīlam dejot Garkalnes novadā – organizējam senioru sadanču koncertus (pēc tam balles), sadancojam ar visiem novada paaudžu kolektīviem, dižojamies ar novada virsvadītājiem, braucam dancot gan uz kaimiņu novadiem, gan tālākiem novadiem. Piedalāmies visos Latvijas mēroga svētkos. Savas tradīcijas un dejotprieku rādām arī ārpus Latvijas. Milzīgu paldies – mūsu novada domei. Garkalnes novada vārds parādās visur, kur piedalās SDK “Baltābele” – mēs lepojamies un priecājamies par sadarbību!

Svinam ar kolektīvu Ziemas Saulgriežus, Vasaras Saulgriežus (ar visām tradīcijām), viens otram izpalīdzam ar talkām. Piedalāmies meistarklasēs gan prātam, gan miesai. Priecājamies paši un iepriecinām citus ar saviem krāšņajiem tautu tērpiem. Un pašiem prieks, ka spējam iedvesmot uz dejošanu arī jaunatni.

Jaunajā sezonā vēlamies parādīt savu radošumu – apkopot jaunākās pašu radītās jaunrades dejas vienā programmā. Piedalīties novada pasākumos un sadanču pasākumos, festivālos Latvijā pie sen zināmiem un jauniem draugiem. Neizpaliks arī balles! Tā kā – mūs varēs satikt katru pirmdienu, trešdienu pl. 19.20 Kultūras centrā “Berģi”. Ja vēlies – pievienojies!

Garkalnes novada senioru deju kolektīvs “Baltābele”

Visas ziņas

VAKANCES

Speciālais pedagogs/logopēds
Logopēds

GARKALNES ZIŅAS

Garkalnes Ziņas

NOVADA VĒSTIS

Garkalnes Novada Vēstis

FOTO GALERIJA

Foto galerija

SLUDINĀJUMI

Meklēju autovadīšanas INSTRUKTORU
Nepieciešams atjaunot B kategorijas brau...


Nepieciešams izvest nogrieztos zarus
Labdien! Garkalnē nepieciešams izvest ...


DATORSPECIĀLISTS
Augsti kvalificēts datorspeciālists par ...


AFIŠAS

afiša
afiša
afiša
afiša
Lapas kartePiekļūstamības paziņojumsPašvaldības privātuma politikaSīkdatņu privātuma politika
Pamanījāt kļūdu? Ir jautājumi? Rakstiet