Garkalne GARKALNE.LV

Dzejkoncerts “Grēcinieka lūgšana” – Jānim Peteram 80

Piektdiena, 2019. gada 11. oktobris
    

Un pavisam nemanot mūs ir apmeklējis septembris, kurš ar sev neraksturīgajiem aukstajiem laika apstākļiem ceļa somā sev līdzi nes Dzejas dienu noskaņas, kuras izkaisa līdz ar rudens lapām pār mūsu skaisto Latviju.

Dzejas dienu ietvaros 24. septembrī Garkalnes novada bibliotēkā viesojās Liepājas teātra aktrise Sigita Jevgļevska un mūziķis Māris Kupčs ar dzejkoncerta programmu “Grēcinieka lūgšana”, kas tika veltīta Jāņa Petera 80 gadu jubilejai.

Uz dzejas vakaru bija ieradušies daudz apmeklētāju, visnegaidītāko un patīkamāko pārsteigumu radīja Garkalnes skolas 9. klases audzēkņi, kuri izrādija interesi par pasākumu apmeklējot to kuplā skaitā.

Ar dzejnieka J. Petera dzejoļiem un dziesmām (ar dzejnieka vārdiem) aktrises izpildījumā tika radīta mājīga un patīkama gaisotne. Vēlētos pateikt paldies par jauko pasākumu un patīkamās noskaņas radīšanu aktrisei S. Jevgļevskai, mūziķim M. Kupčam, apmeklētājiem, kuri baudīja un palīdzēja radīt patīkamo noskaņu ar savu klātbūtni kā arī paldies Garkalnes novada domei par finansiālo atbalstu, lai pasākums varētu notikt. Uz tikšanos arī turpmāk!

E. Krūmiņš,
Garkalnes novada bibliotēkas vadītājs

Visas ziņas

VAKANCES

Būvvaldes arhitekts
Berģu skola aicina darbā

GARKALNES ZIŅAS

Garkalnes Ziņas

NOVADA VĒSTIS

Garkalnes Novada Vēstis

DISKUSIJA PAR REFORMU

Diskusija par ATR

FOTO GALERIJA

SLUDINĀJUMI

Jaunas Respo piekabes Berģos

SAMSUNG GALAXY S20 ULTRA 5G.195eur.

Santehnikas pakalpojumi

AFIŠAS

afiša
afiša
afiša
Pašvaldības privātuma politikaSīkdatņu privātuma politika
Pamanījāt kļūdu? Ir jautājumi? Rakstiet