Garkalne GARKALNE.LV

Dzimtsarakstu nodaļas paziņojums

Piektdiena, 2020. gada 13. marts
    

Pamatojoties uz valstī noteikto ārkārtas situāciju, nosaku šādu apmeklētāju pieņemšanas laiku klātienē Garkalnes novada dzimtsarakstu nodaļā:
Pirmdien 11-13
Otrdien 15-17
Ceturtdien 9-11
Piektdien 13-15

Miršanas, dzimšanas faktu reģistrācija, laulības noslēgšanas iesniegumu iesniegšana, laulības noslēgšana, izziņu par laulības noslēgšanai nepieciešamo dokumentu pārbaudi izsniegšana tiks nodrošināta. Miršanas fakta reģistrāciju, nepieciešamības gadījumā, veikšu arī citā laikā.

Pirms apmeklējuma sazinieties ar mani: 67800937, 29100784 vai dzimtsaraksti@garkalne.lv, lai varu regulēt apmeklējuma laiku, lai izslēgtu vienlaicīgi vairāku personu klātbūtni.

Personām, kurām ir nepieciešami atkārtoti civilstāvokļa aktu reģistrācijas dokumenti, kuriem nepieciešama kaut kāda veida civilstāvokļa aktu reģistru ierakstu aktualizācija, vārda, uzvārda vai tautības ieraksta maiņa, u.c. jautājumi, sazinieties ar mani, vienosimies, kā varam jūsu jautājumu atrisināt.

Tieslietu ministrijas Dzimtsarakstu departaments no 13. marta līdz 14. aprīlim 12. maijam 9. jūnijam pārtrauc klientu apkalpošanu klātienē.

Aicinu visus uz sapratni! Būsim atbildīgi par sevi un līdzcilvēkiem!

Elga Liepiņa,
Garkalnes novada Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja

Visas ziņas

DRĪZUMĀ

GARKALNES ZIŅAS

Garkalnes Ziņas

NOVADA VĒSTIS

Garkalnes Novada Vēstis

FOTO GALERIJA

SLUDINĀJUMI

Māris

Māris

Tulkošanas Pakalpojumi Novadniekiem

AFIŠAS

afiša
afiša
afiša
afiša
Pašvaldības privātuma politikaSīkdatņu privātuma politika
Pamanījāt kļūdu? Ir jautājumi? Rakstiet