Garkalne GARKALNE.LV

Paziņojums par Garkalnes novada attīstības programmas 2020.-2026. gadam 1. redakcijas nodošanu publiskajai apspriešanai

Pirmdiena, 2020. gada 6. aprīlis
    

Garkalnes novada dome ar 2019. gada 26. februāra domes lēmumu (sēdes protokols Nr. 31, 8.§) uzsāka Garkalnes novada attīstības programmas 2020.-2026. gadam izstrādi. Attīstības programmas mērķis ir noteikt prioritāros investīciju projektus un veicamās darbības novada mērķtiecīgai attīstībai.

Ar Garkalnes novada attīstības programmas 2020.-2026. gadam 1. redakcijas materiāliem laika posmā no 2020. gada 6. aprīļa līdz 6. maijam var iepazīties pašvaldības tīmekļa vietnē www.garkalne.lv.

Rakstiskus komentārus un priekšlikumus par Garkalnes novada attīstības programmas 1. redakciju iespējams iesniegt:
• sūtot pa pastu uz adresi: Garkalnes novada dome, Brīvības gatve 455, Rīga LV-1024,
• sūtot elektroniski uz e-pastu: dome@garkalne.lv un gundars.krievs@garkalne.lv

Attīstības programmas 1. redakcijas sabiedriskās apspriedes sanāksmes laiks tiks precizēts, ņemot vērā situāciju ar vīrusa Covid-19 izplatību un ar to saistītajiem ierobežojumiem.

Par savu vēlmi apmeklēt sabiedriskās apspriedes sanāksmi aicinām interesentus informēt attīstības programmas izstrādes vadītāju Gundaru Krievu - tālr.: 67800940, e-pasts: gundars.krievs@garkalne.lv

***

Attīstības programma ir vidēja termiņa plānošanas dokuments, kas noteiks novada apdzīvoto vietu prioritātes un rīcības virzienus turpmākajiem 7 gadiem, tāpēc aicinām novada iedzīvotājus, uzņēmējus, sabiedrisko organizāciju pārstāvjus, pašvaldības iestāžu pārstāvjus un citus interesentus iesaistīties attīstības programmas publiskajā apspriešanā, lai vienotos par turpmākās attīstības galvenajiem virzieniem un veicamajām aktivitātēm katrā no jomām.

Visas ziņas

DRĪZUMĀ

RUDENS DARBI

Lapkritis Garkalnes novadā
Lielgabarīta atkritumu talka

GARKALNES ZIŅAS

Garkalnes Ziņas

NOVADA VĒSTIS

Garkalnes Novada Vēstis

FOTO GALERIJA

SLUDINĀJUMI

Māris

Māris

Tulkošanas Pakalpojumi Novadniekiem

AFIŠAS

afiša
afiša
afiša
afiša
Pašvaldības privātuma politikaSīkdatņu privātuma politika
Pamanījāt kļūdu? Ir jautājumi? Rakstiet